Skocz do zawartości

[Gliwice] - weekendowe wypady


rabiron

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ja niestety rano odpadam ale np. koło 17-tej jakby nie padało mogę wyskoczyć.

 

ok dobra jak nikt nie bedzie chcial jechac rano to moge byc na 17

 

jakie tempo trzymacie na trasach 100-150km i czy szosa czy teren? wstepnie chetny, chociaz tyle km w blocie to srednio mi sie usmiecha...

 

z tym 150km w błocie to był żart tempo jest dostosowane do wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak omijając temat pierdyknięcia:D...Adi widziałem Cię wczoraj w Gliwicach jak przecinałeś wiatr:D;)

 

jakie tempo trzymacie na trasach 100-150km i czy szosa czy teren? wstepnie chetny, chociaz tyle km w blocie to srednio mi sie usmiecha...

 

Tak jak pisze Rafał tempo staramy się dostosowywać, ale czy szosa czy teren tempo głupie nie jest:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spark, właśnie ostatnio zrobiliśmy bardzo podobna trasę, troszkę dalej tylko zajechaliśmy :)

Może na następny raz okolice Rybnika, Rud Raciborskich, Kozielskich, albo trochę dalej nawet: Nędza, Racibórz?

 

Ja jutro jadę na mały wypad. 2-dniowy na Jurę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, tylko szczegolnie gliwice maja to do siebie, ze sa u nas ludzie, ktorzy 150km robia w 4h z przerwa na jedzenie i uzupelnienie picia, a dla innych jest to wyprawa od switu do nocy...najlepiej jezdzi sie z osobami na podobnym poziomie, bo jest przyjemniej

 

jazda w trupa od 1 depniecia nikomu dobrze nie zrobila, a znowu krecenie 'rozjazdu' z tetnem podobnym do tego, gdy lezymy przed tv i ogladanie sie, gdzie sa pozostali potrafi meczyc i to nieziemsko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często pojawiają się te obawy dotyczące tempa jazdy ;) Jeśli nie przypasuje to sobie odjedziesz albo odpadniesz.Ja tam nie widzę problemu...

 

To zalezy też jaki priorytet ma grupa. Jeżeli chodzi o mnie to nie ma mowy żeby ktokolwiek odpadł. Jeżeli wyjeżdżamy w pięciu to i w pięciu wracamy jeżeli ktoś potrzebuje odpoczynku to czekamy i chwilę odpoczywamy... to nie czasówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, tylko szczegolnie gliwice maja to do siebie, ze sa u nas ludzie, ktorzy 150km robia w 4h z przerwa na jedzenie i uzupelnienie picia, a dla innych jest to wyprawa od switu do nocy...najlepiej jezdzi sie z osobami na podobnym poziomie, bo jest przyjemniej

 

jazda w trupa od 1 depniecia nikomu dobrze nie zrobila, a znowu krecenie 'rozjazdu' z tetnem podobnym do tego, gdy lezymy przed tv i ogladanie sie, gdzie sa pozostali potrafi meczyc i to nieziemsko

Tempo w grupie zawsze dostosowuje się do najwolniejszej osoby, wiadomo, że trzeba czekać czasami, ale jak się jedzie razem, to razem. Czołówka może jechać szybciej, ale efekt będzie taki, że zawsze poczekają. Tym bardziej, jeśli nie wszyscy uczestnicy wyjazdu znają trasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak omijając temat pierdyknięcia:D...Adi widziałem Cię wczoraj w Gliwicach jak przecinałeś wiatr:D;)

 

 

 

Tak jak pisze Rafał tempo staramy się dostosowywać, ale czy szosa czy teren tempo głupie nie jest:D

gdzie mnie widziałeś Mariusz...bo się z kolesiem na świętojańskiej ścigałem,jak jechałem do rowerowego...koleś w którymś momencie pokapował,że bierze udział w wyścigu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie mnie widziałeś Mariusz...bo się z kolesiem na świętojańskiej ścigałem,jak jechałem do rowerowego...koleś w którymś momencie pokapował,że bierze udział w wyścigu...

 

 

Widziałem Cię na pl. Pastów, przejeżdzałeś obok zajezdni PKS-u :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nabial tak naprawdę wszystko zależy od dogadania się przed "wycieczka" osobiście zaliczałem już wypad gdzie jechało 12 osób a częstotliwość postojow to jeden co 40min, ale sA tez tacy co zrywaja asfalt ;) spróbuj, zobacz.

 

Jeszcze 2 tyg i wyskakuje na rowerek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...