Skocz do zawartości

[ do 1300 zł ] Rower górski, jazda po mieście i bezdrożach


Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Planuję kupić rower do ok 1300 zł. Zastanawiam się nad używanym, gdyż dobry, NOWY rower kosztuje sporo w sklepie, a czasami można znaleźć ciekawą ofertę używanego roweru, z tym że trzeba się orientować na jakie komponenty zwracać szczególną uwagę, żeby nie dać się wyrolować . Chyba, że ktoś poleci mi do tej kwoty ciekawą ofertę nowego roweru. Jeżdżę głownie po asfalcie i ścieżkach rowerowych w mieście, rzadziej po drogach polnych i lesie. Nie eksploatuję sprzętu, np. skacząc ze schodów i innych krawężników. Moja waga 70 kg, wzrost 180 cm. Jeszcze jedno pytanie, jaki rozmiar ramy jest dla mnie preferowany, 19?

czekam z niecierpliwością na pomoc !

 

Moje pomysły :

 

merida matts tfs 300-d (2296949695) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

TREK 4 Series na gwarancji sprzedam (2303719409) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ROWER AUTHOR VISION !! XT SUPER STAN !! (2301925753) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...