Skocz do zawartości

[800]Rower górski, najlepiej znanej marki.


GerbaPL

Rekomendowane odpowiedzi

SR XCT-V3 nie jest najwyższej klasy amorkiem. Osprzęt w 10-V też nie powala (przyzwoity zaczyna się od 40-V) ale spokojnie za parę złotych wstawisz lepszy jak ten siądzie. Na 8 lat to chyba nie ma co liczyć, że nie będzie żadnych inwestycji :) ale jak wymienisz przerzutki i pewnie widelec to za 8 lat będziesz miał super rower :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumię, że chodzi o Matts 2011?

Myślę, że w tej cenie warto, chociaż zaraz polecą Ci Lazaro lub Kandsa :)

 

Za taką cenę masz rower z, moim zdaniem, dobrą gwarancją, kupiony lokalnie w sklepie.

 

Jak nawet po gwarancji padnie jakiś element osprzętu to zamontujesz z wyższej półki i będziesz miał lepszy rower :) Nawet gdybyś teraz samodzielnie zamontował kupione na Allegro przerzutki Deore to wyszłoby taniej niż ja dałem za 40-V.

 

Czy są tez rowery Corssway Lady w podobnych cenach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumię, że chodzi o Matts 2011?

Tak, chodzi o dokładnie ten model. Identyczny jest u mnie w sklepie GO Sport z Gwarancją i oczywiście nowy. Jest to już ostatnia sztuka w tej cenie, bo normalnie kosztuje tam 1449zł. Dodam że ja bardzo rzadko zmieniam przerzutki w rowerze, więc nie liczy się dla mnie że przerzutka będzie jakoś szybciej wchodziła bo ja podczas codziennej jazdy nie zmieniam przerzutki, tylko gdy jadę w dłuższą drogę na innym terenie. A rozumiem że rama w tym rowerze jest solidna i wytrzyma znacznie dłużej niż rower LongWay z Auchan. Liczę że Merida wytrzyma 8 lat bez rdzy i pęknięć.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz firmówkę, to ta cena jest bardzo dobra.

Rama to jest to samo co 40-V.

Dobry cenowo ale 'mniej firmowy' jest Arkus VIP 6.0 z 2010, duża siec serwisowa, 2 lata gwarancji, ale są dostępne tylko 18" ramy. Nie podałeś chyba nigdzie jakiego rozmiaru szukasz więc nie wiem czy by CI pasowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...