Skocz do zawartości

[rower]Radon Zr race 6.0 czy mbike renegade?


skorpion

Rekomendowane odpowiedzi

No dla ciebie to raczej 21" a jak wziął 19" to bardzo wysoko wysunięta sztyca i bardziej sportowa pozycja od której będą przez jakiś czas bolały plecy

dlatego pytam o rower może ma ktos propozycje na inny do ceny 5000zł koniecznie 29er pod wzrost 196-197 wage 109 czekam na propozycje pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu niby żart bo co bo jest wyoki to może od razu daj mu rower na 30" kołach

 

nie wiem, ile masz wzrostu, ale przy prawie 2m jazda na rowerze mtb 26" xc/xcm w terenie raczej nie nalezy do przyjemnych...tzn trudno to zweryfikowac, bo poki czlowiek nie sprobuje i nie zostanie uswiadomiony, ze jest to patologiczne/da sie lepiej, to przyjmuje zycie jakim jest i tyle...mysle, ze przy takim wzroscie 32" kola bylyby idealne, ale to jeszcze nie ten czas...moze za dekade, chociaz sporym ogranicznikiem dalszego rozwoju wiekszych kol jest % dwumetrowcow w spoleczenstwie...slaba kalkulacja, by chcialy w to wchodzic duze koncerny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio widziałem Scotta sparka za 5,7 może by ci się udało zejś do 5 tyś .Maszyna wyglądała wspaniale .Tylko nie wiem czy chcesz fula.

A gdzie ten spark i jaka rama? Daj jakis namiar?

Zaplacilem co prawda zaliczke na embajka, ale cos mi tam smierdzi. Nikt jasno nie potrafi okreslic, kiedy bedzie nowa partia, raz mowia polowa maja, pozniej koniec, pozniej czerwiec... Przeciez zeby te paczki dotarly z chin, bo pewnie tam sa robione juz powinno byc wiadomo czy plyna czy nie? Bo raczej transportu lotniczego nie zakladam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ten spark i jaka rama? Daj jakis namiar?

Zaplacilem co prawda zaliczke na embajka, ale cos mi tam smierdzi. Nikt jasno nie potrafi okreslic, kiedy bedzie nowa partia, raz mowia polowa maja, pozniej koniec, pozniej czerwiec... Przeciez zeby te paczki dotarly z chin, bo pewnie tam sa robione juz powinno byc wiadomo czy plyna czy nie? Bo raczej transportu lotniczego nie zakladam.

Widziałem w Rybniku w Bike System za 5.7 tyś jak odbierałem buty i pedały.Osobiście go macałem po rączkach :)Rama chyba L ale głowy nie daję.

Edytowane przez bodzio12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inne propozycje z rowerków 29 calowych (...) i 109 kg

 

No właśnie, może się znawcy Wielkiego Koła wypowiedzą -- bo mnie znajomek, wysoki i też nielekki podpytywał o rowerek dla siebie -- i mnie się wydaje, że przy "pewnej" masie kolarza lepiej sięgnąć po 26era, bez względu na jego wzrost (czyli wskazówka masy przemówi za 26erem, mimo, że centymetr podpowiadałby 29era).

 

Problem jest chyba z większą wiotkością kół 700c -- no i teraz właśnie pytanie: do jakiej masy jeźdźca nie trzeba się tym za bardzo przejmować, a powyżej ilu kilogramów będzie konieczne albo wydanie "paru" złociszy więcej na koła, albo... odpuszczenie 29era?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No właśnie, może się znawcy Wielkiego Koła wypowiedzą -- bo mnie znajomek, wysoki i też nielekki podpytywał o rowerek dla siebie -- i mnie się wydaje, że przy "pewnej" masie kolarza lepiej sięgnąć po 26era, bez względu na jego wzrost (czyli wskazówka masy przemówi za 26erem, mimo, że centymetr podpowiadałby 29era).

 

Problem jest chyba z większą wiotkością kół 700c -- no i teraz właśnie pytanie: do jakiej masy jeźdźca nie trzeba się tym za bardzo przejmować, a powyżej ilu kilogramów będzie konieczne albo wydanie "paru" złociszy więcej na koła, albo... odpuszczenie 29era?

Ja swoim giantem śmigałem mając 118kg i nic się nie działo :) po 7 tyś. dalej jest wszystko ok .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...