Skocz do zawartości

Klub Rowerowy MTB - ZABRZE


Rybol

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

wsumie właśnie w te okolice jede z kumplami więc myśli że możesz sie zabrać znami ale nieobiecuje bo wiadomo jak to w życiu bywa sami wiecie nieraz było tak że jadziemy na pewno a potem się okazuje że ten a tamto :]. Planujemy jechać gdzieś w połowie wakacji , chciałbym wcześniej ale to wiadomo zalezy od grupy . Można samemu złożyc grupe tutaj na forum ale to zależy od was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

ja tez bym sie przylaczyl..ale w przyszlym sezonie, bo teraz wyjezdzam do holandii do roboty potem kupie jakis wkoncu lepszy sprzecik i bede mogl smigac..nawet na jesieni mozna by bylo jeszcze gdzies wyprawy jakies zorganizowac = ja jestem z Piekar Slaskich wiec nie ma daleko :)

 

PS: jak by te wasze wyprawy mialy wygladac? bo jesli skakanie i zapierdalanie zgorek itd to ja dziekuje...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 5 tygodni później...

hej. Kto chętny na wyjazd do Ustronia 18.09.10, obejżeć maraton i pojeździć po górkach- w grę wchodzi wjazd na Równicę i jazda(spokojna) po innych górkach-taki całodzienny wypad - posiadam kombika więc powiedzmy zapraszam 2 osoby na wyjazd. Tylko 2 ponieważ więcej jak 3 rowery raczej mi nie wejdą do auta. Jak ktoś chętny z Zabrza lub okolic to proszę o kontakt sms 507 021 042. Można się wcześniej spotkać i obgadać szczegóły. Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...