Skocz do zawartości
  • 0

[Rower]Accent El Dzieciak 2012 Basic


maciej83

Pytanie

Dziś odebrałem mój nowy nabytek nic w sumie wielkiego a cieszy:D

 

19d6f8d3ce066257med.jpg

 

Jest to wersja budżetowa także wiadomo nie wszystko jest na takim poziomie na jakim by się chciało.

 

2e8a8ee357afa8demed.jpg

 

Już wyłapałem pierwsze mankamenty które będę wymieniał w pierwszej kolejności, czyli klamkomanetki :P

 

Zdjęcia słabe ale z telefonu robione także musicie mi wybaczyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Specyfikacja:

 

Rama: Accent El Nino 21"

 

Amortyzator: Raidon SF 11 RLD L-D

 

Kierownica: Zoom 220 prosta

 

Mostek: Ritchey 100

 

Sztyca: Zoom

 

Siodło: Vader Sadlle

 

Obręcze: Swift Arriv stożkowe 36 otworów

 

Opony: continental race king 2.2

 

Hamulce: V-brake Alivio BR-M 422

 

Korba: Shimano FC-M 410

 

Przerzutka: przód i tył Alivio M 410

 

Kaseta: HG 51

 

Poradzcie jakieś fajne gripy nie drogie bo te które są, do wymiany:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejechałem na razie tylko kilkanaście km ale jak dla mnie postawa na rowerze jest bardzo wygodna. Długość mojej nopgi to 92 cm, przy spasowaniu ramy to ważna wartość :D

Ja jestem tego samego wzrostu co Ty,a długość nogi mam ok.89,90cm.Tam na ul.Do Studzienki maja te ramy na miejscu?czy zamawiaja?Jest w ogóle ta rama w rozmiarze 20''?

Ja mam levela a2 z tego roku 19'' i jakos nie moge na nim jezdzic jakis taki niewygodny,strasznie badziewiasty sie wydaje,przez niego w ogóle odechciało mi sie jezdzic.

Myślałem zeby do nich podjechać co by mi przelozyli osprzet na rame el nino ale juz sam nie wiem,znowu wydawac siano a sie okaze,ze to ja jestem jakiś krzywy,myslalem jeszcze zeby sprzedac co mam i zlozyc cos smemu,podjade do nich moze cos doradza.Ale sie wyżaliłem:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zrobiłem z 35 km po lasach, poligonach i asfalcie:D

 

Jeździ się naprawdę dobrze, oponki na asfalcie bardzo fajnie idą, w piachu jest już trochę gorzej ale dam radę póki co. Ten raidon daje dużo frajdy mam nadzieję że nie złapie luzów:D

 

Dwa mankamenty to brak rogów, i brak spd. Muszę zainwestować w ten system bo jak w terenie się źle obróci pedał to można niezły gong przywalić:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...