Skocz do zawartości

[Chorzów bytom katowice swiętochłowice siemianowice ruda sląsk]


skorpion

Rekomendowane odpowiedzi

Mysle ze tempo rekraacyjne w dobrym gronie to bedzie strzał w 10 moze zrobimy mały piknik przy okazji co wy na to .Czekam do 20 na odpowiedzi kto bedzie a po 20 bedzie juz ustalone lista chętnych miejsce zbiorki i godzina

Podsyłam mniej więcej trasę z Zabrze-Makoszowy/Sośnica-Ruda Śląska Halemba- Paniówki-Zabrze http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF&msa=0&msid=

203309029908102011169.0004e1e089f56c6ac9de3 trasa ok. 50km, można skrócić w każdej chwili, chłodne piwko po drodze :), miejscami trudne technicznie podjazdy i zjazdy (można ominąć bokiem), tereny hołd i leśne, jak ktoś chce się wyszaleć jest kilka skoczni po drodze, troche asfaltu (kilka km asfaltu)... Wtedy umawiamy się na ostatnim zjeździe z DTS w Zabrzu pod marketem Simple więc dosyć łatwy dojazd.

 

Jeszcze print screen w załączniku post-163074-0-34956700-1374255528_thumb.pngpost-163074-0-04267000-1374255537_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie chyba nic nie zdziałam skoro nie ma propozycji wiecej chciałem czuciwie metooda głosowania

gdzie zbiórka i jaka trasa



w takim razie chyba nic nie zdziałam skoro nie ma propozycji wiecej chciałem czuciwie metooda głosowania

gdzie zbiórka i jaka trasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę jutro i tak w okolice Rogoźnika, jeśli jest ktoś chętny możemy ustalić powiedzmy zbiórkę o 11 pod Media Markt w Chorzowie. Ktoś chętny?

 

A jak nie to możemy ugadać się pod Simply w Zabrzu jak napisał MarcoK.

 

Jadąc na Rogoźnik powinno nam wyjść ok 40-50 km, ewentualnie możemy zahaczyć o Dorotkę, ale wtedy dojdzie jakieś 20 km i kilkasert metrów dodatkowych przewyższeń ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec rogożnik mam propozycję bo kolega marko ze zabrza to może na chebziu bysmy zrobili zbiorkę chciaż nie wiem skąd martin propozycję mam taka chorzów centrum lub chebzie zbiorka Chorzów pod urzędem miasta a Chebzie pod rondem tramwajowym co wy na to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tam trasa wygląda z chorzowa? Asfalt?

 

Pół na pół, tras dojazdowych na Rogoźnik jest wiele. Później to już tylko kwestia fantazji, ale asfalt tylko jako łącznik :)

 

DEVILEK, Z Wojkowic mamy już cały czas teren, można też jechać przez Piekary i Dobieszowice i opcja ta też jest ciekawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marko a dasz rade trafic do chorzowa centrum bo można by tak zrobic że ja i artur zgadamy  sie blisko nas zajedziemy do centrum po marko a  potem w 3 pod media do martina tak bedzie chyba dobrze tylko martin jak moge cie o nr tel na priv prosic co wy na to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem z Wojkowic, już można jakoś inaczej polecieć, ale wcześniej to albo polami, albo po chodnikach, które są prawie jak teren ;)

 

Żabie Doły, to kolejna edycja Hołda Race ; jak sądzę, trasa powinna być już w miarę oznaczona, a wspominając poprzednią kreatywność Gomolek, to moglibyście się tam nieźle zmęczyć. Jak chcecie teren i trochę zjazdów, trochę podjazdów, to wcale nie musicie daleko jechać. 5 pętli 1 edycji Hołda Race, w dobrym tempie i się odechciewa. Dodatkowo są tam odcinki, które uczą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już wolę spotkać się w Maciejkowicach niż cisnąć do centrum, i tak autem bede musial z zabrza podjechac. To ja już podjade pod to Media Markt to o 11? Czerwony porysowany, z białą klapką wlepu lanos.... trudno nie zauważyć...

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę o 11, biały Kross.



Żabie Doły, to kolejna edycja Hołda Race ; jak sądzę, trasa powinna być już w miarę oznaczona, a wspominając poprzednią kreatywność Gomolek, to moglibyście się tam nieźle zmęczyć. Jak chcecie teren i trochę zjazdów, trochę podjazdów, to wcale nie musicie daleko jechać. 5 pętli 1 edycji Hołda Race, w dobrym tempie i się odechciewa. Dodatkowo są tam odcinki, które uczą  ;)

 

Kiedy to ma być? Bo w rozpisce są Srebrne Stawy w Bytomiu, a to całkiem co innego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wyrobie sie na 11 pod media będę na trasie



coś kolegów nie spotkałem ale to nic morze następnym razem...Jutro tez w  tamtych okolicach będę jezdził...jak ktoś ma chęć to jedziemy.myślę,ze 11 jest odpowiednią godz.a miejsce to kwestia dogadania,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieye ze wam podobalo sie dzis i ze pomysł 2 grupwy to sztrzał w 10 czyli lepsi 1 grupa słabsi 2 grupa spotkanie na w punkcie celu dziekuye wam chłopaki za wypad i mam nadzieye ze  rozwiniemy ta ekipe bardziey i ze inni tez włożą w nia swoye pomysły itd pozdrawiam )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...