Skocz do zawartości

[Chorzów bytom katowice swiętochłowice siemianowice ruda sląsk]


skorpion

Rekomendowane odpowiedzi

czesc , napisz jeszcze jakie trasy Cie interesuja , asfalt czy lasy , gory itd jaki masz rower, ile km dasz rade przejechac , ile lat masz .

 

Ludzi w okolicy jest sporo wiec pewnie kogos znajdziesz do towarzystwa.

Lat 30 trase można zawsze ustalic ogolnie rower mtb mam wiec raczej lasy góry troche asfalt byle by pojezdzic a ile km przejechac hmm wyjdzie w praniu ze tak powiem pozdro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

zgłaszam się na wypad rowerowy ( oczywsiście jeśli nie będzie Ci przeszkadzało kobiece towarzystwo).

Jeśli chodzi o majowy weekend to mogę jeździć 2 i 4.

Co do trasy myślę, że się dogadamy- nie jestem z tych, które jeźdźą po parku wkoło domu.

Czekam na odpowiedź.

P.S. nie mam 17 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też troszkę śmigam, jestem z Chorzowa... :D Dajcie znać jak jakaś ustawka będzie... W sobotę jadę do Zdzieszowic najprawdopodobniej, w poniedziałek w góry, ale można kiedyś się umówić na jazdę

 

dziekuje wszystkim za zainteresowanie sie tematem i wypadami prosze zostwiajcie wiadomosci do mnie tu na poczte z numeremi gg dogadmy sie co do wypadów czekam i zpraszam wiek i płec nie graja roli liczy sie bike mania hehe pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorpion, fajnie ze dodałeś ten temat :)

 

Ja głownie pomykam po lasach w okolicach Doliny 3 Stawów, Rybaczówka na Giszowcu i ostatnio okolice Wesołej. Czasami jeżdżę w okolice Stargańca. Najczęściej jeżdżę z kumplem. Fajnie byłoby powiększyć skład - wiadomo, w grupie raźniej :) Trasy ok. 20-40 km, tempo umiarkowane. Docelowo planujemy wypad do Pszczyny, ale to najpierw muszę podnieść kondycję.

 

Jeśli jest ktoś chętny, to zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorpion, fajnie ze dodałeś ten temat :)

 

Ja głownie pomykam po lasach w okolicach Doliny 3 Stawów, Rybaczówka na Giszowcu i ostatnio okolice Wesołej. Czasami jeżdżę w okolice Stargańca. Najczęściej jeżdżę z kumplem. Fajnie byłoby powiększyć skład - wiadomo, w grupie raźniej :) Trasy ok. 20-40 km, tempo umiarkowane. Docelowo planujemy wypad do Pszczyny, ale to najpierw muszę podnieść kondycję.

 

Jeśli jest ktoś chętny, to zapraszam.

karpik z wami tez sie na pewno wybiore fajnie ze nasze grono sie powieksza do pszczyny to razem z wami tez pojade ale musze ta forme wyrobic.Co do karpika równy gosc z niego wiec jak ktos z jego rejonu jest samotnym bikerem i szuka spoko ekipy do jazdy w tych terenach to piszcie wiadomosci do karpika .Jeszcze raz dzieki ze powoli sie rozwijamy i tym którzy maja wole jezdzic znami czekam na dalsze wpisy pozdrawiam Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHciałem podziękowac za wypad rowerowy grzegorzowi km i szpanerowi dzieki wam nabrałem nowych doswiadczen i czegos sie dowiedziałem wiem ze na pewno zmienic rower no i pocwiczyc nad formą oczywiscie czekam na reszte ludzi mam nadziej ze ktos z was ma ochote pojezdzic pisac do mnie i chciałem przeprosic pasztet ale niedawno odczytałem dopiero wiadomosc ze tez chcez jechac z nami mam nadzieje ze jeszcze nie raz bedziez miał okazje pozdrawiam

 

czesc

 

wybieramy sie z skorpionem w sobote pojezdzic po lasach panewnickich , wiec jak ktos ma ochote dołaczyc to zapraszam , start w swietochłowicach z skrzyzowania ulic bytomskiej i rzecznej o godz. 11 , długosc trasy uzalezniona od kondycji bikerow.

 

CHciałem podziękowac za wypad rowerowy grzegorzowi km i szpanerowi dzieki wam nabrałem nowych doswiadczen i czegos sie dowiedziałem wiem ze na pewno zmienic rower no i pocwiczyc nad formą oczywiscie czekam na reszte ludzi mam nadziej ze ktos z was ma ochote pojezdzic pisac do mnie i chciałem przeprosic pasztet ale niedawno odczytałem dopiero wiadomosc ze tez chcez jechac z nami mam nadzieje ze jeszcze nie raz bedziez miał okazje pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem przeprosic pasztet ale niedawno odczytałem dopiero wiadomosc ze tez chcez jechac z nami mam nadzieje ze jeszcze nie raz bedziez miał okazje pozdrawiam

Nie ma sprawy. Bedzie okazja :)

To ja moze cos od siebie napisze. Moze ktos by byl chetny na jutro krociutki, 20-30 kilomerowy, wypad gdzies z Katowic?

Po za tym z mila checia pojezdze w sobote po 14 na 30-40 km gdzies. Rowniez niedziela za tydzien, 6 maja. Dyspozycyjnosc od wczesnych godzin porannych do 15, 16 maks. Teren lesny, gorki, drzewka, itd :).

Kondycja? Bez wiekszych problemow, z krotimi przerwami, 60 km sie zrobi. 50 bezproblemowo. Jak ktos chetny, pisac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po skrzycznym mam rozwaloną kość strzałkową i coś z kostką, możliwe, że bede miał śruby więc minimum 2 miesiace bez roweru :(

 

Szybkiego powrotu do zdrowia MlodyBarney (ono jak wiadomo jest najważniejsze). Rower poczeka na Ciebie i odpocznie przy okazji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was wszystkich i zapraszam sobota 5 maj 2012 na wyjazd rowerowy ustalimy jescze cel godzine wyjazdu piszcie do mnie na gg ktore podane jest w moim profilu tak jak mówiłem wiek nie gra roli płec też czekam na wiadomosci do godz 11 max 12 pozdrawiam Marcin :)

 

WItam zapaszam wszystkich na wypad rowerowy dnia 1,05,2012 zgłoszenia prosze kierowac do mnie pod nr gg by obmówić szczegóły i ustalic godzine wypadu pozdrawiam Marcin

Odnosnie tego wypadu można powiedziec ze w miare udany chodz wszyscy zajeci jak to wiadomo w majówke kazdy ma plany byłem akurat z przyjacielem na małym wypadzie do parku wpkiw. Kliometrów tez nie aż tyle bo tylko 20 pogada można powiedzieć fajna troche pózniej mały prysznic z nieba ale co tam z cukru człowiek nie jest także jak widzicie pogoda nam nie

straszna jak lubicie jezdzic i nie ważne czy to ma byc 20 czy 50 czy 100 zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skorpion dosyc duzo ludzi pisze w twoim temacie.

 

Miałbym mała prośbę do wpisujących sie aby podawali jakie trasy dla was sa atrakcyjne np. park, las , asfalt itp i jakie odległości jestescie w stanie pokonać wbrew pozorom to dosc istotna informacja poniewaz dla niektorych 20-30km to trasa zycia a dla innych dopiero rozgrzewka.

 

Co do propozycji wycieczek to nie czekać az ktos napisze ze gdzies jedzie tylko samemu pisac ze idzie sie na rower i czy by ktos nie miał ochoty dotrzymać mi towarzystwa . Wtedy bedzie wiecej okazji do jazdy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skorpion dosyc duzo ludzi pisze w twoim temacie.

 

Miałbym mała prośbę do wpisujących sie aby podawali jakie trasy dla was sa atrakcyjne np. park, las , asfalt itp i jakie odległości jestescie w stanie pokonać wbrew pozorom to dosc istotna informacja poniewaz dla niektorych 20-30km to trasa zycia a dla innych dopiero rozgrzewka.

 

Co do propozycji wycieczek to nie czekać az ktos napisze ze gdzies jedzie tylko samemu pisac ze idzie sie na rower i czy by ktos nie miał ochoty dotrzymać mi towarzystwa . Wtedy bedzie wiecej okazji do jazdy.

 

Pozdrawiam

ano zbiera się ludzi coraz wiecej o to chodziło mam nadzieje ze jeszcze razem sie kiedys wybierzemy grzesciu pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...