Skocz do zawartości

[Chorzów bytom katowice swiętochłowice siemianowice ruda sląsk]


skorpion

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od przyszłego wtorku jadę w delegacje na jakiś czas do rudy Śląskiej. Czy jest tutaj grupa bądź osoba, która chce pokrecic bardzo amatorsko od pon do czw w godzinach 17+? Ewentualnie jakieś fajne trasy rowerowe szutrowe tutaj znajdę?

 

Wysyłane z mojego XT910 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

no to widze zaczyna zbierać sie ekipa wszyscy chetni którzy chcą wyruszyć w sobote klikaycie do mnie na gg lub na pv jutro wieczorem będzie godzina i miejce zbiórki oraz lista chętnych.

ps pisząc do mnie klikaycie która godzina wam odpowiada by zgrać każdego z nas pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakieś XC, Rogoźnik, Góra Siewierska itp. tereny? Wstępnie byłbym na tak :)

W życiu nie byłem. Single najlepsze :) Ja moge nawet wyruszyc gdzies dalej Brenna, Jasienica, Bielsko 2-3 rowery bym mógł wziąć, więc mi tam bez większej różnicy gdzie tylko że na asfalcie na oponach 2,2 ciężko sie rozkulać :)

 

Pzdr,

 

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Parę singli jest, ale większość to kamienisto-szutrowe nawet dość szerokie drogi, w konfiguracji góra-dół (mało płaskiego).

 

Na zachętę fotki :)

 

 

1017630_640103879352150_407715483_n.jpg

 

 

993071_647233971972474_42809572_n.jpg

 

Parę singli jest, ale większość to kamienisto-szutrowe nawet dość szerokie drogi, w konfiguracji góra-dół (mało płaskiego).

 

Na zachętę fotki :)

 

 

1017630_640103879352150_407715483_n.jpg

 

 

993071_647233971972474_42809572_n.jpg

Trekiem nie ujadę w terenie ni ma szans ;D

 

Mi też pasuje;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc najpierw kto będzie jutro na 100% czy ma znaczenie tempo bo u mnie słabo z kondycha 2 raz na rowerze w tym sezonie czy odpowiada godzina  poranna . Następnie neutralne miejsce zbiórki gdzie wam odpowiada no i trzeba by było kontakt typu gg lub tel by zgadac szczególy żeby każdy każdego rozpoznał a nie bedziemy podawac na ogóle pewnych info czekam na wiadomosci od was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie by to pasowało :) Pytanie tylko gdzie pojedziemy, preferuję bardziej tereny wyżynne, górzyste, płaskie mnie nie kręci wogóle ;)

 

No i ewentualnie jaki dystans planujemy zrobić?

Są też tereny w Zabrzu, petla przez hołdy w makoszowach, do hołdy na paniówkach, przez halembe w Rudzie Śl i z powrotem loop ok 30-40km, troche singli, trasa do dritu. 2-3h.

 

Jeśli chodzi o trasę mi to obojętne (jak najmniej asfaltu). Jeśli w dalszej odległości od Zabrza najlepiej sie spotkać w miejscu w którym można zaparkować. Pasuje wszystkim 11? Tempo normalne nie jedziemy na wyścigi :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze tempo rekraacyjne w dobrym gronie to bedzie strzał w 10 moze zrobimy mały piknik przy okazji co wy na to .Czekam do 20 na odpowiedzi kto bedzie a po 20 bedzie juz ustalone lista chętnych miejsce zbiorki i godzina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...