Skocz do zawartości

[Chorzów bytom katowice swiętochłowice siemianowice ruda sląsk]


skorpion

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli mamy robić ognisko/grila lub zrobić postój ;) w rybaczówce to fajnie byłoby się spotkać trochę wcześniej niż o 17... może o 16?

 

No i niech każdy weźmie ze sobą jakąś kasę na prowian lub napoje ;)

Ja dam radę dopiero na 17

 

Ja dam radę dopiero na 17

Co tak tu cicho?? Skorpion jak tam sprawy organizacyjne??

 

pozdrower ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wyszystkich i zapraszam jutro na godzine 16 45 pod zyrafa 15 min dla spóznialskich bedzie i o 17 wyjeżdzamy .Wejscie ze soba cos do podpałki jakies zapałki czy cos zestaw małego piromana hehe .Tym razem bedzie to piknik z ogniskiem na mecie wiec kiełbaski(wuszty) i cos do tego tez możecie zabrac a jak nie to zrobimy zakupy po drodze w trasie kto nie lubi kiełbas niech wezmie stejki heheh . Niech moc 2 koł bedzie z wami pozrawiam Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś będzie miał ochotę dołączyć, będę śmigał przez 3 stawy, zatrzymam się koło knajpy Wiocha :P tak na 16:00, z 15min poczekam, i jadę przez Park Kościuszki. I następnie udaję się w kierunku wpkiw pod żyrafę, mogę się też nieco spóźnić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak z tym ogniskiem w końcu? Kupujemy te kiełbachy?

Osobiscie nic nie kupuje, ale na ognicho najprawdopdoobniej sie bede pisal.

Jak sie zdecydujemy to mozna przeciez na chwilke gdzies podjechac i zaopatrzyc sie. A wozenie kielbas czy innych pasztetow jest niezdrowe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie nic nie kupuje, ale na ognicho najprawdopdoobniej sie bede pisal.

Jak sie zdecydujemy to mozna przeciez na chwilke gdzies podjechac i zaopatrzyc sie. A wozenie kielbas czy innych pasztetow jest niezdrowe :D

 

 

Podczas 'podróży' się coś kupi:) Ja powoli się zbieram. Do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę , że jako pierwszy wstawię podziękowania Wszystkich i każdego z osobna - było wspaniale i smacznie :P. Nie pamiętam kiedy ostatni raz bawiłem się tak dobrze jak dzisiaj - dziękuję.

 

Marcin chylę czoło, za pomysł i realizację... i proszę o więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Wam za milutkie popoludnie.

Normalnie dowcipy Karpika (sorki jak myle- nie mam glowy do ksyw/imion) przejda do historii. Osobom, ktore nie dojechaly dzisiaj maja czego zalowac.

Prosze jedna fotke, grupowa. Po reszte zglaszac sie na pw badz na gg.

1faf6043-fc42-8798.jpg

Pozdrawiam

PS- w profilu mialem nieaktualny nr gg. Zaktualizowalem. Mozna pisac na gg juz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, ja już dotarłem do domu :D Dziękuje Wam wszystkim za dzisiejszy wypad. Szczerze powiedziawszy z powrotem było znacznie ciekawie. Trasa bardzo miła i szybka. Jeszcze raz dziękuje i do następnego. Karpik jak tam Cube?

 

pozdrower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najdlej miałem ale jakos dojechałem wrociłem 20 min temu hamulec tylni juz poszedł całkiem.Chciałem podziekowac ekipie za super zgranie ciesze sie ze ten pomysł wypalił i udał sie w 100% no i oczywiscie pobilismy rekord 10 osób nie ma to jak siła grupy pozdrawiam Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najdlej miałem ale jakos dojechałem wrociłem 20 min temu hamulec tylni juz poszedł całkiem.Chciałem podziekowac ekipie za super zgranie ciesze sie ze ten pomysł wypalił i udał sie w 100% no i oczywiscie pobilismy rekord 10 osób nie ma to jak siła grupy pozdrawiam Marcin

 

 

Również dzięki wszystkim, i Tobie skorpion za organizację BYŁO SUPER:)

Do nastepnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...