Skocz do zawartości

[Chorzów bytom katowice swiętochłowice siemianowice ruda sląsk]


skorpion

Rekomendowane odpowiedzi

czarusblitz, fajna trasa, może kiedyś pojedziemy razem, choć dystans z lekka ponad 40 km jak widzę. Ja śmigam (sam lub z kumplem) w okolicach Ochojca, Piotrowic, Kostuchny, Murcek, Giszowca i Wesołej; okolice 3 Stawów; lub Ligota, Panewniki. Chętnie zapuściłbym się w okolice Tychów. Docelowo chciałbym jeszcze przed wakacjami dojechać do Pszczyny w dobrym towarzystwie i jak sił starczy to wrócić. Jak będę się czół gotowy do takiej akcji to zapewne wstawię info w temacie lub nowego posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarusblitz, fajna trasa, może kiedyś pojedziemy razem, choć dystans z lekka ponad 40 km jak widzę. Ja śmigam (sam lub z kumplem) w okolicach Ochojca, Piotrowic, Kostuchny, Murcek, Giszowca i Wesołej; okolice 3 Stawów; lub Ligota, Panewniki. Chętnie zapuściłbym się w okolice Tychów. Docelowo chciałbym jeszcze przed wakacjami dojechać do Pszczyny w dobrym towarzystwie i jak sił starczy to wrócić. Jak będę się czół gotowy do takiej akcji to zapewne wstawię info w temacie lub nowego posta.

Ja niestety nie zapuszcze sie z moim sprzetem aż do pszczyny chodz chciałbym lecz nie wiem czy mi rower nie padnie wiec mam nadzieje ze jak pojedziecie to zgracie sie z reszta ekipy bo wiem ze grzegorzkm chciał wyruszyc tez i inni ale z chęcią odcinki do 60 70 km zrobie z wami pozdrawiam Marcin

 

Witam i zapraszam juz na kolejny wypad rowerowy w sobote w godzinach popołudniowych godzina bedzie jeszcze ustalana oczywiscie miejsce tak jak zawsze zyrafa .Chetnych z propozycjami godziny i punktu docelowego trasy zapraszam na gg w celu ustalenia. Czekam na propozycje do piątku do godz 22 wtedy bedzie wystawiony temat odnosnie godziny wyjazdu.Chciałem też podziekować za zainteresowanie wszystkim którzy udzielaja sie w tym temacie i tym którzy juz byli z nami na wypadach i oczywiscie zapraszam nowe osoby.Niech moc 2 koł bedzie z wami pozdrawiam Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ostatnio u mnie krucho z czasem.

miałem na myśli Irka (softnet), ale miło zapoznać jest i Ciebie ;) (chyba że jesteś tym Irkiem z którym ostatnio rozmawiałem w Piotrowicach przy Famurze :)) Widzę, że skład się powoli robi, mam tylko lekkie obawy czy nadążymy za biker90 :unsure:

biker90, jeśli idzie o moje preferencje to wolę lasem i trasa przez Tychy widzi mi się najbardziej. Myślę że na początku czerwca uzgodnimy szczegóły i pojedziemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadazyc bo chyba albo z kolezanka albo jak dziewczyne namowie to ktoras wezme ale to sie zobaczy. Najpierw przez podlesie a w droge przez studzienice obie trasy przez las wioda. Rowniez wole teren niz asfalt. Nie lubie dwa razy jechac to samo jak sa inne opcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pszczyna mi pasi, ale raczej nie rekreacyjnie, bo tam bedziemy jechac pol dnia. W tempie rekreacyjnym mozna wracac juz do domu, ale w jedna strone, raczej dosc intensywnie. I w zasadzie, to moze byc juz ta sobota :)

 

Setki dawno nie bylo, a ochota jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze nie chwalac sie ta pszczyne w 4.5h razem z odpoczynkiem wiec mysle ze my sie wyrobimy w 6h z odpoczynkiem i nie bd zadnego problemu. Dlatego najpierw przez podlesie proponuje jechac jest zdecydowanie szybciej a w droge powrotna to studzienice by sie tak nie meczyc. Ja jezdze odwrotnie by bylo trudniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze nie chwalac sie ta pszczyne w 4.5h razem z odpoczynkiem wiec mysle ze my sie wyrobimy w 6h z odpoczynkiem i nie bd zadnego problemu. Dlatego najpierw przez podlesie proponuje jechac jest zdecydowanie szybciej a w droge powrotna to studzienice by sie tak nie meczyc. Ja jezdze odwrotnie by bylo trudniej

nie chwalisz sie to po co piszesz te 4,5h??Niktórych ludzi mi naprawde żal niektórzy jeszcze musza dorosnac widze a tak apropo tak jak mowiłem chcecie jezdzic na wyscigi usatwiajcie sobie sami wypady.Ja zbieram ludzi normalnych a nie kozków i hojraków pozdrawiam Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji zapraszam ekipe tych normalnych na sobote tempo w miare kondycji i możliwosci jadacych z nami ludzmi.Nie zwracajcie uwagi na niektóre posty w tym temacie poprostu ignorujcie by nie było niepotrzebnych nieporozumien. Ten temat załozyłem ja i prowadze jeżeli komus nie widzi sie to załużcie swój i tam róbcie bajzel.

 

kurde gosciu a ty zas jedno nikt nie mowi o wyscigach tylko mniej wiecej ile trasa zajmuje

Zauwazyłem ze jestes ja wrzód nie powiem gdzie przechwałki itp co z tego ze dobrze jezdzisz sa ludzie co zaczynaja ty tez kiedys zaczynałes.Naucz sie szacunku i pokory do innch to inni cie tez beda szanowac .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki spokojnie :) Trase na pszczyne obcykałam 2 lata temu. Jazda troche lasem, troche asfaltem. Cała trasa wyszla mi 112 km z Piotrowic moze dlatego ze zjechalismy ze szlaku. Na ten wypad poswiecilismy calą sobote i bylo super. Nie mam nic przeciwko szaleństwu na drodze, ale z całym szacunkiem kolego biker90 jezeli chcesz wziac ze soba laske czy tam kolezanke, to w takim tempie jakie chcesz narzucic kobieta klęknie po 40 kilosach. Mimo wszystko zycze wam owocnego pedałowania.

Skorpion zyrafa w sobote aktualna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam dlatego sie dostosuje do innych i nie mam z tym problem zadnego. Co napisze to zle, tylko ty masz z tym problem. Widac ze wcale nie zalezy ci na atmosferze itp. tylko na ...

nikt nie pisze tutaj ale na gg mam pogrom na twoj temat wiec ogranij i dostosuj i bedzie ok po co krytykowac ? sam zaczołes dziwne poddteksty pisac po co to sa ludzie ktorzy też swietnie jeżdza i te osoby wiedza o kim mówie bo ostatnio im to mówiłem ale nie robia z tego afiszu. Mamy sie tu dobrze bawic a nie kłucic chyba o to tu chodzi no nie? Wiec szanujmy sie nawzajem pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...