Skocz do zawartości

[Chorzów bytom katowice swiętochłowice siemianowice ruda sląsk]


skorpion

Rekomendowane odpowiedzi

Oficjalnie godzina 17 pod żyrafa w Wpkiw zbiórka na miejscu ustalimy cel pozdrawiam Marcin

Chciałem podziekować wszystkim za dzisiejszy wypad fajni ludzie i fajna ekipa 6 osób to już cos i zapraszam na kolejne wypady pozdrawia Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień w weekend trzeba coś ogarnąć tj. 12-13 maj (wkońcu mam wolny weekend) możemy gdzieś jechać liczę na inicjatywę wszystkich ze Śląska a przede wszystkim organizatora Skorpiona :P

 

POzdrower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień w weekend trzeba coś ogarnąć tj. 12-13 maj (wkońcu mam wolny weekend) możemy gdzieś jechać liczę na inicjatywę wszystkich ze Śląska a przede wszystkim organizatora Skorpiona :P

 

POzdrower

Nie ma problemu czekam na propozycje pisac na moje gg podane w profilu najlepiej godzina która pasuje wam w sobote 12 maja trase ustalimy jak zawsze wszyscy razem na miejscu pozdrawiam i zapraszam Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam i zapraszam wszystkich na wypad rowerowy 12 maja 2012 godzina bedzie jeszcze ustalana i trasa czekam na wiadomosci na gadu gadu z proozycjami godzin i w jakich godzinach możecie sie wybrac z nami pozdrawiam Marcin

 

WItam i zapraszam wszystkich na wypad rowerowy 12 maja 2012 godzina bedzie jeszcze ustalana i trasa czekam na wiadomosci na gadu gadu z propozycjami w jakich godzinach możecie sie wybrac z nami pozdrawiam Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakim tempem kręcicie? Bo dla jednego tempo powyżej 20 to męczenie się, a dla drugie to zabójcze

 

Biker dla Ciebie bedzie za wolne na 100%.

 

Szkoda ze w sobote pracuje bo do Pszczyny bym sie wybrał znow . Tylko tam i z powrotem to 100km , trzeba pamietac o tym i przygotować alternatywę np. powrot pociągiem.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz, jak my jechaliśmy rok temu w majówkę to mi wyszło 136km z domu... Ale trasa fajna, gdyby nie to, że noga to chętnie bym jechał :P

 

bo my jechalismy do Katowic jeszcze na zbiorke , a to dodatkowo dycha w 1 strone no i zaliczylismy rowniez zapore w Goczałkowicach a to tez pare km jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde...!!! aż tęsknie za Ursuskiem!! on organizował fajne wyprawy i z nim zawsze byłą fajna jazda więc jak to by czytał to niech wbija na forum i coś organizuje! bo TĘSKNIMY!:) przynajmniej ja tęsknie!

Biker, nie tyle tempo ważne ile dystans i atmosfera:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie macie komentowac tempa itp załużcie sobie inny temat i tam robcie do woli komentarze, sa ludzie którzy dopiero zaczeli jezdzić i nie wazne dla nich tempo tylko przyjemnosc nie chcecie dobierzcie ekipie pro i tam walczcie z prędkosciami i km tyle i na temat a jak chcecie sie popisywac jeden przed drugim jak to nie jedzie zróbcie wyscig pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty chyba nie rozumiesz idei tu nie chodzi o jakies wyscigi tylko ze kazdy jezdzi inaczej i dla kazdego co innego jest atrakcyjne czy to las czy asfalt

wiec dlatego pisze jesli chodzi wam o tempo powyzej 25 to nie ta ekipa i nie przyjeżdzajcie mamy juz grupe ludzi która sie rozumie i fajnie dobiera nie zależy mi na ilosci tylko na ludziach ktorzy chca miło spedzic czas jezdząc na rowerze nie patrzac na tempo czy km na pewno tez nie jedziemy 10 km bez przesady ale tak 15-25km na liczniku a jak kolego chcez pojezdzic szybko to pojezdzij twoja sprawa ale nie znami pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz, jak my jechaliśmy rok temu w majówkę to mi wyszło 136km z domu... Ale trasa fajna, gdyby nie to, że noga to chętnie bym jechał :P

Barney ja też jestem z Chorzowa a gdzie dokładnie Ty mieszkasz, może centrum?

 

-Skorpion to w sobotę to o której się spotykamy. Bo miejsce spotkanie to Żyrafa, prawda?

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam wszystkich chętnych którym nie zależy na tempie i kilometrach tylko atmosferze i miłym towarzystwie w sobote 12 maja godzina bedzie ustalana i cel wypadu ustalimy wszyscy na miejscu jesli ktos ma ochote pojechać z nami pisac do mnie na gg pozdrawiam Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...