Skocz do zawartości

[Chorzów bytom katowice swiętochłowice siemianowice ruda sląsk]


skorpion

Rekomendowane odpowiedzi

moze i z duzym kolkiem ale warto te km nadlozyc

 

Przez szopki zdecydowanie szybciej, lecz ja jadę Rolkostradą, potem Muchowiec, potem Staw Janina, a potem po tych płytach betonowych i potem przed podjazdem drugim lub pierwszym jak kto woli w prawo daje. Nadkładam nieźle ale wszystko za ścieżkami rowerowymi robię.

P.S. Przez Szopienice łatwiej trafić o wiele jest, lub od strony Gisza w ulicę Strumienną się wbić można jak ktoś nie chce jechać przez te płyty betonowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tajemniczy Don Pedro z krainy deszczowcow hehe mam go na fotach takze udokumentowany jest .

 

 

 

A zapomniałem , fajnie słyszec ze niektorzy ogladaja moje fotorelacje z wojazy , ktore staram sie dokumentowac

żałuje ze nie mogłem z wami byc ale cóz takie życie taka praca ale super że sie umacniamy i rosniemy w siłe a temat tetni życiem.Chciałem podziękować też tym którzy pomimo wczorajszego wypadu chca wybrać sie dzisiaj ze mną.Woj.sląskie rządzi hehe pozdro Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda nie dopisała, za to nastroje, a co za tym idzie klimat jak najbardziej :) Było jak zwykle świetnie. Dziękuje wszystkim i do zobaczenia jak najszybciej... czyli w czwartek. Czekam na pomysły. Wczoraj padł pomysł aby wyskoczyć na Paprocany, jednak myślę, że w taki dzień kiedy praktycznie mamy go cały, to warto byłoby pojechać gdzieś dalej. Tak, czekam na propozycje.

 

Myślę że będzie nas coraz więcej a tak że pojawi się więcej pań ,bo nie wierzę że nie śmigają na roweruch no chyba że się mylę.

Podpisuję się pod tym obiema rękami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę Paprocany już maja swoich fanów, więc może jednak ogarniemy ten teren? Jak się okazuje, trasa wcale nie jest krótka, a i ognicho byłoby gdzie zrobić :)

Co Wy na to? Wyjazd w dniu 07.06 (czwartek), spod Panoramy - miejsce zlotu z soboty (jak będzie ktoś jechał z okolic Chorzowa to ktoś na pewno pomoże dojechać) trzeba tylko godzinę dogadać.

 

Oczywiście jeśli macie jakieś inne pomysły to piszcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja się zapytam tak bo propozycja na ognisku była czwartek jechać, czy zmieniamy dzień, wypowiadajcie się kto chce jechać gdzie i demokracyjnie wybierzemy, Ja mogę ludzi zgarnąć z Batorego jak coś dla mnie to nie problem jest

P.S. Karpik zamów Pogodę tak jak wtedy, taką dobrą dla nas :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

dzieki za wspolny wypad dzis , nie zwykłem zaczynac jazdy od piwa ale pogoda nas zmusiła niestety . Karpik 40 min jechałem do domu , cienki jestem :icon_cool:

 

co do paprocan to ja w czwartek raczej nie pojade jednak jak ognisko bedziecie robic na Stargancu to moze sie zjawie , oczywiscie popołudniu.

 

 

Dostałem kilka kopniakow zeby szybko zdjecia pokazac z wycieczki do Chudowa wiec wstawiam linka , miłego wspominania

 

https://picasaweb.google.com/102197838617375824844/WycieczkaDoChudowaZEkipaZForumRowerowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz, zdjątka rewelacja!! Wielkie dzięki... warto było czekać :)

 

tym:

40 min jechałem do domu , cienki jestem

to mnie do łez ze śmiechu doprowadziłeś :D

 

 

Devilek i Biker90: znacie dobrze te trasy, więc spokojnie ustalcie jakieś dwa warianty, z uwzględnieniem finalnego ogniska na Stargańcu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip, my wlasnie myslelismy tak wstepnie, aby troche jednak wczesniej sie spotkac, niz po obiedzie. Dlatego tez taka trasa jest do ogarniecia bez problemu. A zakupy to bedzie przymus wczesniej, co by tak jak piszesz, nie szukac potem kajs po wsiach sklepu, co bedzie czynny w swieto koscielne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...