Skocz do zawartości

[licznik] czy te najtańsze dają radę


scofield96

Rekomendowane odpowiedzi

mam tego kellysa, nie polecam nawet najgorszemu wrogowi. Średnio co 500km potrafi sam się zresetować ;) Nawet na rowerze, podczas jazdy. No, i nie ma możliwości ustawienia przebiegu po np. wymianie baterii

 

hm to dziwne, miałem w tamtym sezonie ten sam licznik i zrobiłem chyba jakoś 1.5k km i zero resetu, tyle że pod koniec wypiął się, zgubił i nie został już odnaleziony.

W przyszłym tyg będę się też przymierzać do zakupu licznika, i teraz mnie trochę odciągnąłeś od niego tym że się resetuje : /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką Venturę:

http://allegro.pl/licznik-ventura-vi-tour-de-france-14-funkcji-i2289600348.html

Jak na taką cenę zadziwiająco dobrze działa, obsługa prosta, no i ma dużo fajnych funkcji.

Co prawda było trochę problemów, bo musiałem coś podłożyć pod czujnik, bo nie łapał magnesu (był za daleko), ale ogólnie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to możliwe że mógł być za daleko czujnik. Szprychy schodzące się się ku ośki są bardzo blisko widełek. Więc ja nie wiem dlaczego niektózy mają takie problemy, albo licznik badziewny że magnes musi być max 2mm od czujnika.

 

często można trafić jak ludzie czujnik mocowany do widelca montują zaraz przy amortyzatorze i podkładają różnymi drewienkami,plasticzkami no ogólnie to kosmiczne są ich pomysły, zamiast spojrzeć na internet jak inni mają zamontowane czy choćby instrukcja.. to od razu uderzają na fora i piszą bzdury na temat słabego magnesu w licznku. kto by pomyślał ze montaż licznika może być aż tak skomplikowane:) żeby nie było że przypadki uszkodzonych magnesów/czujników nie występują, bo mają takie prawo jak wszystko inne być źle wyprodukowane, ale od tego jest zwrot/gwarancja itp itd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam http://allegro.pl/licznik-rowerowy-mactronic-bike-pro-13-funkcji-i2291749320.html i jest to naprawdę dobry, niedrogi licznik. Wodoszczelny, solidnie zbudowany, może trochę za duży. wadą jest to, że po wciśnięciu obu przycisków następuje reset całości, więc nie polecam go wrzucać np. do kieszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...