Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

!!! Bicykliści !!!

Ramy, rowery bez pedałów, pedały rowerowe z korbami, meblościanki i inne zamieszczajcie proszę tu:

http://www.forumrowerowe.org/topic/154341-galeria-pokaz-twojego-xxera-gdziekolwiek-byle-wewnatrz/

 

Starzy bywalcy tego wątku upraszają co 20 postów o to i zawsze znajdzie się ktoś, kto w swoim ekshibicjoniźmie po prostu musi pokazać kawałek mebla lub zestawu audio z elementem rowerowym w tle (bez obrazy Xellon & BajkowiecxD).

Edytowane przez rambolbambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś zielonego przemknęło na Milenijny. Za  nim jakaś zasapana zguba na pomarańczowym Peaku 29"  Fajna para.. rowerów.   

 

Zdjęcia jakoś tego nie oddają, ale na żywo wygląda b.dobrze i nie sposób go pomylić. 

Edytowane przez madluki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

GhOsTwrc, dnia 07 Kwie 2014 - 10:59 PM, napisał: http://www.forumrowe...iew_style=large Coś zielonego przemknęło na Milenijny. Za  nim jakaś zasapana zguba na pomarańczowym Peaku 29"  Fajna para.. rowerów.      Zdjęcia jakoś tego nie oddają, ale na żywo wygląda b.dobrze i nie sposób go pomylić. 
 

 

 

A no udalo mi sie małżonke wyciagnac do lasu , a Ty  czemu pan jakos sie nie odezwał;)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

Starzy bywalcy tego wątku upraszają co 20 postów o to i zawsze znajdzie się ktoś, kto w swoim ekshibicjoniźmie po prostu musi pokazać kawałek mebla lub zestawu audio z elementem rowerowym w tle (bez obrazy Xellon & BajkowiecxD).

 

Starzy bywalcy... A moim zdaniem grupa tetryczno-marudnych estetów-masturbantów...

 

Jak pragne zdrowia, same Mistrze i Konesery Lustra :P

 

Szacunek...

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starzy bywalcy... A moim zdaniem grupa tetryczno-marudnych estetów-masturbantów...

 

Jak pragne zdrowia, same Mistrze i Konesery Lustra :P

 

Szacunek...

I.

No tych masturbantów to już mogłes sobie odpuścić.,.

!!! Bicykliści !!!

Ramy, rowery bez pedałów, pedały rowerowe z korbami, meblościanki i inne zamieszczajcie proszę tu:

http://www.forumrowerowe.org/topic/154341-galeria-pokaz-twojego-xxera-gdziekolwiek-byle-wewnatrz/

 

Starzy bywalcy tego wątku upraszają co 20 postów o to i zawsze znajdzie się ktoś, kto w swoim ekshibicjoniźmie po prostu musi pokazać kawałek mebla lub zestawu audio z elementem rowerowym w tle (bez obrazy Xellon & BajkowiecxD).

Ja tam nie widzę nic  oprocz czesci roweru...

Edytowane przez BajkowiecxD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauważyliście, ale kolega Stigzag wrzucił konkretną maszynę na łonie, i postarał sie o klimatyczną oprawę ;-) 

 

Xellon nie wiem o co chodzi, ale widzę tylko czarną suszarkę na bieliznę, w tle rtv agd

BajkowiecxD rama wygląda jak pompa z  pól roponośnych. Ciekawe jak wygląda gotowy rower.Jak kombajn do zbierania kur ? Tak na serio to składaj maszynę prędko, bo czas nie leci, czas zapierdxxx

 

 

Edytowane przez madluki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałobna / nie żałobna a ja mam już nową tapetkę na kompie (zaraz obok kilku fotek od kolegi pitu).

 

@stigzag

Rewelacyjna fotografia. Jeszcze fajniejsza by była jakbyś ten rower trochę ubłocił i pokazał w bardziej estremalnym terenie. Pomysł wjechania tym bicyklem w jakieś cmentarne rejony lub na jakieś zgliszcza w tle, nadało by ekspresji.

BTW. Jak będziesz zamieszczał fotkę następnym razem, to poproszę o wyższą rozdziałkę.

Edytowane przez rambolbambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...