Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

Nie słuchaj ich. Bez jaj ludzie. Coś wam się w głowach poprzestawiało. Jeśli te akcesoria Ci służą i nie przeszkadzają w jeździe. Czym tu się przejmować ? Przecież nie wyglądem ... Tacy ludzie rzadko są pasjonatami rowerów, a raczej gadżeciarzami dla których rower to kolejna zabawka. Oczywiście nie mówię o wszystkich i do nikogo bezpośrednio nie kieruje tych słów. To takie moje ostatnie spostrzeżenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym tu się przejmować ? Przecież nie wyglądem .

 

Właśnie wywaliłem błotniki z kommuterka który ostatnio nabyłem -po deszczu wiaderko, gąbeczka, szmatka, a ciuchy do pralki.  Pompkę, dętkę pelerynę itd można włożyć do plecaka. Rower to nie choinka.

Edytowane przez Teodoryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tym kommuterkiem jedziesz na zakupy to przed sklepem się przebierasz i a brudne ciuchy do prania? Czy wchodzisz ociekający wodą i z błotnym pasem na dupie?

Rower to nie choinka ale człowiek to nie wielbłąd żeby z dodatkowym garbem na plecach musiał jeździć tylko po to żeby rower był non stop gotowy do sesji foto magazynu FR.ORG  :wallbash: 

Koniec OT z mojej strony ;)

P1010577f-2.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

seb2k6 - jes jes jes!


ps: Teoderyk - pojeździj do pracy/na zakupy/do knajpy w listopadzie na tym swoim piknym kommuterku :) po przyjeździe do pracy zamiast kawki .. wiadereczko, gąbeczka, szmatka, na korytarzy zmaz błotny po całej długości jak za ślimakiem, a na fotelu i pod biurkiem czarna folia chyba :) .... bezsens totalny (no ale chyba o lans tu chodzi czy coś tam)

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tym kommuterkiem jedziesz na zakupy to przed sklepem się przebierasz i a brudne ciuchy do prania?

 

 

 Teoderyk - pojeździj do pracy/na zakupy/do knajpy w listopadzie na tym swoim piknym kommuterku

 

Do sklepu 100 razy wchodziłem mokry jak leje i nikt jakoś nie robił z tego powodu problemów.. Z cukru jestescie? Zresztą czy masz błotniki czy nie na deszczu jesteś mokry od stóp do głów.  w Londynie jeżdzi miliony rowerów, sporo w nich po deszczu i całkiem spora ich liczba NIE ma błotników. Z tym się naprawdę da żyć ;) Jak już naprawdę nie chcecie zmoknąć to prosta opcja- pelerynka za pare zł dostępna w każdym kiosku. Po złożeniu mieści się w kieszeni. I naprawde lepiej ochroni przed deszczem niż błotnik. EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ps: Teoderyk - po przyjeździe do pracy zamiast kawki .. wiadereczko, gąbeczka, szmatka, na korytarzy zmaz błotny po całej długości jak za ślimakiem, a na fotelu i pod biurkiem czarna folia chyba :) .... bezsens totalny (no ale chyba o lans tu chodzi czy coś tam)

 

Nic dodać nic ująć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech tam sobie każdy ubiera rower jak chce, ale ta galeria eksponuje przede wszystkim

"to, co widać". A wielkie błotniki, długie rogi, przymocowane na stałe pompki, duże torby,

gryzące się kolory itp. wyglądu za ... nie poprawiają. Stąd krytyka, która przecież niczego

nie wymusza. Nie ma jednej drogi do rowerowego raju. Dostanie się do niego i esteta,

i utylitarysta, i wszyscy pomiędzy.

Edytowane przez artoor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdejmij odblaski - kup lampki led za 5 zł z allegro. Lepiej się sprawdzą i nie będzie krytyki w galerii ;)

A mnie się wydaję, że te odblaski nie szpecą roweru, a w dodatku przy wieczornej przejażdżce jestem lepiej widoczny

A lampki mam na przod i tyl, zakładam tylko gdy wiem, że będę wracał w ciemności

 

Edytowane przez DamianPGN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się wydaję, że te odblaski nie szpecą roweru, a w dodatku przy wieczornej przejażdżce jestem lepiej widoczny

Skoro Ci się tak wydaje, bo u mnie przy wykorzystaniu roweru zgodnie z przeznaczeniem zwyczajnie by odpadły ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle zachwytów, a po złośliwości dodam, że błoto na Twym szacownym wizerunku waży więcej

niżby ważyły obciachowe błotniki.

 

z dedykacja dla kolegi, mniej blota*, wiecej o 1 blotnik :)

 

14ed.jpg

 

* to nie zart, mimo ze nalapalem w oczy mnostwo syfu, to sama twarz wyglada - jak widac - na calkiem czysta, a ludzie tutaj bez blotnikow wygladali jak gornicy po 2 zmianach na przodku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...