Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team
Napisano (edytowane)

..a tak w ogóle jak to ktoś "z góry" wypominał nie raz - to jest galeria. Chcecie się chwalic to są po temu osobiste wątki na temat swoich rowerów. Nie czepiam się, nie zazdraszczam (bo czego?), nie narzekam, nie cieknę sarkazmem i nie jest to "typowo polskie" ale albo wszyscy po równo albo " cztery nogi dobre, dwie lepsze". Bo zaraz wpadną tu: nowa kaseta ( o matko jaka "letka"), nowe opony (popatrzcie- żółty napis), oraz pękła dętka (popatrzcie jakie g..)

ps: a sam widelec jak na 29", i te wszystkie "bajery" rozkosznie lekki :)

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj rower po wymianie ramy i muszę przyznać, że jest więcej niż dobrze. Poprawa znaczna. Może nie wygląda tak pięknie jak w modelu 2012, ale za to bardzo solidnie. Szkoda że do koloru nie dali pozostałych elementów, bo bym chwalił Mondrakera pod niebiosa...

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Dla porównania model z 2012

Dołączona grafika

 

Edytowane przez tor23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, do poprawy. Złożyłem go na szybko, nie mogłem się doczekać, żeby znowu na nim pojeździć :wub:

Nie wiem czy mi się wydaje, ale w nowej ramie jest też chyba więcej miejsca na tylną oponę.

Edytowane przez tor23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nabiał

Jak już wkleiłeś fotkę to podaj proszę szczegóły (chyba że mi gdzieś umkneło)

sterówka - długość

nabita gwiazdka tak/nie

zacisk qr9/15

ważone z zaciskiem

 

mój sid RCT3 z nabitą gwiazdką i bieżnią sterów, sterówką 190mm i zaciskiem qr15 wyszedł 1695g

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na bogato będzie jak spłacę koła bo będą dalsze zmiany czyli siodło (jest ciut w górę ale jakoś przywykłem ) kiera na 640 proste w karbonie sztyca karbon może nowe pedały hamulce i może osiągnę oczekiwane 10xxxg co dla fulla 29 będzie miłe 

Edytowane przez netta1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

Skoro już tak wszyscy buduja napięcie, zajawkuja lub poprostu bezczelnie "siechwalom" to i ja postanowiłem dołączyć do grona Ekshibicjonistów na Raty.

 

Niech wszystkie miętkie siusiaczki i czciciele Wagomira usuną się w cień, zajmą sie wierceniem dziurek w kółeczkach przerzutki lub niech jeszcze raz, najlepiej pod włos ogolą sobie nogi, a dla pewności pachy i ... głowę :P

 

Oto Gumienka z Okienka

 

8814782191_79dd2b9ef5_b.jpg

 

Garść numerków i faktów dla lubujacych sie w takim rodzaju intelektualnego onanizmu...

 

Królicza Norka plus Twardzioch plus Cromoto plus SSC extraspeszyl czyli Tesla i sztywna szpilka 9mm

 

Kółeczko ma budzące respekt 762mm wysokości co daje uczciwie 30 cali - czy ja nie pomyliłem działu? - balon to 72mm, wraz z bocznymi klockami 75mm. Do deklarowanego 3 incz brakuje 1.2mm także nie będę się czepiał.

 

Co ciekawe papeć nie wsparta 50mm obręczy nie sprawia specjalnie niepokojacego wrażenia... Ot sporo gumy ale gdzie te 3 cale?

 

W zestawieniu z zupełnie uczciwym Bontim 29-4 różnice są ewidentne...

 

8814775865_ee0952d68d_b.jpg

 

8814774977_a3319aaabb_b.jpg

 

W pompce nie mam tyle skali aby odczytać jak pusto jest w środku, a natenczas nie bawiłem się jeszcze w tublesa, także oponka jeszcze utyje po konwersji na bezdętkę.

 

Ponownie potwierdza się moja znakomita opinia o Cromoto jako najuniwersalniejszym, sztywnym widelcu na rynku, który nie wymusza sprzedaży nerki lub zastawienia w komis dzieci lub żony...

 

8825363414_8997b037c1_b.jpg

 

8814773229_889ee65bd2_b.jpg

 

 

W tym miejscu pierwsze i na pewno nieostanie podziekowania dla Lorda Kazafazona za friends discount.

 

No i last but not least do czego to-to pójdzie? A no to na razie jest tajemnica, bo co to byłby za teaser jakbym wszystkie karty wywalił na stół :P

 

Szacunek...

I.

 

 

PS

 

Nawet nie próbujcie mnie pytać o wagę całości lub poszczególnych elementów. Nawet jakbyście mi obiecali laskę z dopalaczem w czasie ,której wciągnąłbym prześcieradło doopą nic to nie zmieni. Po pierwsze zupełnie mnie to nie-in-te-re-re, a po drugie nie mam wagi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Napisano (edytowane)

FatIvanMTB? :)
No ale w końcu "Ty plus rower" dojdziecie do średniej krajowej w wadze :) 
Tajemniczyś ostatnio jak diabli no ale żeby takie cuś.... (a gdzie monstercross?)


ps: oczywiście - to nie wątek do tego typu przechwałek! no ale chyba k.. nie mam już siły ani uprawnień żeby się nawet wkurzac...

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Co widać to widać kolego Sol, a co będzie to będzie :P

 

Monster sie robi. Wczoraj oddałem do zaplecenia koło na LX-ie z CL, tarczka SLX 160mm jest, widelec jest, nieco wybrakowany BB7 road jest, sterki są, czekam tylko na mosteczek :)

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...