Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

nie no jasne, przeciez czerwona sztyca, czy czerwone tarcze na pewno nie swiadcza ze ktos je kupil dla wygladu, alem ja glupi !

 

Logiczny wniosek.

Powód takiego wyglądu roweru Colaborate może być różny - od chwilowego braku pomysłu po niekonsekwencję.

Nie ma w tym grzechu, ale w wytknięciu tego też nie.

A Mr. IvanMTB też potrafi skomentować czyjeś pomysły, jakby "wiedział lepiej niż autor przedsięwzięcia", więc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Nope mate...

 

Ja conajwyżej piszę że mnie się niepodoba, lub z mojego punktu widzenia jest coś pomysłem chybionym.

 

A że de gustibus non disputandum esto w sumie i tak jest to jałowe bicie piany :)

 

... bo nie jest ładne to co jest ładne, ale to co się podoba :)

 

Szacunek...

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorystyka Corrateca została doskonale zbalansowana nigdzie nie ma nawalonego jednego koloru więcej i to go czyni numerem 1 projekt Bigosa wyszedł bosko pozazdrościć maszynki a ja w tym roku rozejrzę się za konkretną ramką i zacznę składać własny projekt o czym zacne grono zostanie poinformowane i padną zapytania o kwestie techniczne i porady doświadczonych bajkerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pytał jaka waga, otóż waży 13,1kg z kompletem opon o masie 2100gr i ciężkimi kołami :P Komin już ucięty i prawdopodobnie wleci czarna gięta kierownica KCNC 670mmdscf0020hv.jpgUploaded with ImageShack.usdscf0018uc.jpgUploaded with ImageShack.usZdjęcia bo ktoś prosił :DCo do geo tego roweru bardzo mi odpowiada. Założyłem rogi ale już po pierwszym dniu je ściągałem, jest mi tak wygodnie że innych pierdół mi nie potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś szansę porządnie objeździć koła? Jakieś refleksje, głównie jeżeli chodzi o sztywność?

 

Aha, sprzęt fajny, rzadko spotykany. Chociaż szczerze powiem, że po kazusie Czarnoty zastanawiałbym się mocno nad NU.

 

Porządnie to jeszcze nie.

W zasadzie to 3 wypady i jakieś lekkie górki więc nie będę się wypowiadał na razie. Sztywność zauważalna ale to chyba zasługa ośki 15 mm.

Koledzy przejeździli na takich cały sezon i nie narzekali więc jest chyba OK.

Główna zaleta to ich waga i lekkość w ich rozpędzeniu, to się odczuwa od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...