Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

 

Chciałbym przestawić swojego elektrycznego 29"era. Rower budowaliśmy pół roku... bo co rusz były komplikacje techniczno - sprzętowe. Jak by ktoś był zainteresowany cały temat opisany jest na elektrycznym forum ARBITER pod linkiem:

 

http://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=2943&postdays=0&postorder=asc&start=0

 

Jak to jeździ ? tego nie da się opisać  :) naprawdę polecam, frajda jest niesamowita. Tutejsi tradycjonaliści - puryści pewnie zaraz będą szczekali i wieszali na mnie psy co to takiego zrobiłem... Co im odpowiem ? Mam w garażu jeszcze "normalnego" 29"era i kiedy trzeba też na niego wsiadam, lecz póki co ten pierwszy wygrywa  :)

 

 

post-165511-0-91234000-1412875712_thumb.jpg

post-165511-0-09964900-1412875746_thumb.jpg

post-165511-0-72150300-1412875796_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

gratulacje za zapał, chęci włożenia sporej kasy w projekt i co by nie mówić niezłą stylistykę...
..ale przytaczając pewnego klasyka/emeryta z tego miejsca "z takim elektrykiem to na forum z melexami , nie tutaj"... 

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piesów nikt na Tobie, Andy, wieszać nie będzie, bo wszystkim nam leży na sercu idea innowacyjnej gospodarki.

Zachwytów też może wielkich nie będzie, ale tylko z jednego powodu - w swym nieprzejednanym konserwatyzmie

część towarzystwa uważa, że rower to urządzenie napędzane siłą mięśni, a nie prądu, ropy czy gazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps: 20 lat miałem ją "za oknem"? "wychowałem się rowerowo" na Marcince, "Kruku" (tak to się nazywało?), okolicach Tuchowa czy Piotrkowic ;)

 Las "Kruk" istnieje dalej :), na "Marcince " i lasku "Lipie" organizowane są Puchary Tarnowa MTB. Ludzie dalej jeżdżą na rowerach, po Twoich zostawionych śladach również. :)

Edytowane przez nhandu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

 

Po kilku tygodniach sprzeczek na forum czy jak to woli burzliwych dyskusji, upolowany jako jeden z ostatnich przyjechał Canyon AL SLX 9.9 rama L czyli 19 (sztyca wysunięta na 27cm - 14 cm w ramie do wzrostu 190 siodełko cofnięte jakieś 1.5).

 

W przyszłym tygodniu będzie bike fitting i mam nadzieję, że zostanie na stanie bo pierwsze wrażenia takie ... szatan nie rower.

 

Pozdrawiam 65190501021850504628.jpg

Edytowane przez marcusb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...