Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli nie można do nich zamontować bidonow. Myślałem że gdzieś indziej mają jakieś dobre miejsca. Ja tam lubię jeździć z jak najmniejszą ilością szpeju. W dłuższą trasę wiadomo plecak super. Do 50km odpuszczam. Baton do kieszeni ,bidonik i jazda. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ChHG33o.jpg

Zdjęcie mało wybitne, ale...słońce było ostre ;-)

 

LP są superaśne ! Śliczne zaprojektowane i perfekcyjnie wykończone z  adekwatną ceną oczywiście. Szkoda tylko zę polski przedstawiciel ma taki a nie inny stosunek do sprzedaży i klientów co zaskutukuje zapewne rychłym spadkiem zainteresowania tą marką.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na pw. Kolega jest resellerem, ze tak powiem po komputerowemu :-) Chętnie sie wstawie za kolegami forumowiczami zeby cena byla more biker friendly. Dzieki temu wiekszosc znajomych na LP wlasnie cisnie. Choc i Focusy niezle wychodza. Tylko nie maja zadnego fulla z prawdziwego zdarzenia az po Sama :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do takich sprzęcików tylko plecaczki pasują.system air comfort i każda nawet najdłuższa wyprawa robi się przyjemna,do bidonu nie schowasz jedzonka,kurtki,bluzy,koszulki,suchych skarpetek  :thumbsup:  :thumbsup:  

 

Wiadomo, że na dłużej musowo z plecakiem. Ale jaki by nie był, po jakimś czasie czuję się, jakbym jechał z przyklejoną mega ropuchą.

 

Kodeina jest boska, Peak piękny, chociaż na widok komina aż mnie ścisnęło w kroku.

 

Edytowane przez artoor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peak piękny, chociaż na widok komina aż mnie ścisnęło w kroku

 

 

Bardzo mi przykro że Cię okaleczam. Może idź z tym do jakiegoś specjalisty :P

Komin musi być. Wideł idzie pod młotek na zimę. Także ewentualni chętni mogą się szykować :)

 

lokowanie_2.png

Edytowane przez jogi109
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa propozycja taki sztywny wideł w piku. Komin i siodło totalnie psują cały efekt :/

 Wg mnie to siodło jest brzydkie. Osobiście też wymieniłbym te zielone szpeje na czarne lub białe. Wszystko to jednak sprawa gustu , o którym się nie dyskutuje , i zasobności portfela co też jest sprawą osobistą. Ogólnie rowerek fajny, pośliniłem się na wideł :)

 

Tu można rzucić okiem na , wydaje mi się , dobrze skomponowany rowerek ;)

 

http://www.forumrowerowe.org/garage/vehicle/5181-specialized-stumpjumper-sworks/?tab=images

Edytowane przez zgucior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Tu można rzucić okiem na , wydaje mi się , dobrze skomponowany rowerek ;)

 

http://www.forumrowerowe.org/garage/vehicle/5181-specialized-stumpjumper-sworks/?tab=images

 

A skromność to moja pierwsza zaleta ...

 

Flite to jedno z brzydszych siodeł ever (aczkolwiek wygodne), a do biało-czerwonej ramy bardziej pasują białe rurki lub białe siodło.

 

Ale przecież o gustach się nie dyskutuje ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ciekawa propozycja taki sztywny wideł w piku. Komin i siodło totalnie psują cały efekt :/
 

 

Kolego, jest przecież wyraźnie wstawione zdjęcie z nowym już siodłem WTB. (no chyba że to właśnie ono Ci się nie podoba-to ok)

 

 

 

Komin owszem ale siodło?? Na innych zdjęciach które dodał kanapa z PRL-u nadal widnieje więc obstawiam że siodło było jednorazowo założone od innego bajka dla uzyskania estetyki

 

Siodełko jest nowe, WTB, zdjęcia w galerii ustawione chronologicznie (tak przynajmniej być powinno). A Tamto siodło nie z PRL-u tylko z roweru trekkingowego. Nie wiem o co cały szał. Było znacznie wygodniejsze od za wąskiego WTB :yucky:  


 

 

Osobiście też wymieniłbym te zielone szpeje na czarne lub białe. Wszystko to jednak sprawa gustu , o którym się nie dyskutuje , i zasobności portfela co też jest sprawą osobistą. Ogólnie rowerek fajny, pośliniłem się na wideł

 

Nie chciałem budować kolejnego czarno-czarnego, biało-białego, czarno-białego roweru. :)

Jak pisałem, zima idzie na licytacje prawdopodobnie, także bedziecie sie bili o niego :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Nie chciałem budować kolejnego czarno-czarnego, biało-białego, czarno-białego roweru.

zapomniałeś o naszej dumie narodowej: biało-czerwonym :D 
I choć sam nie jestem zwolennikiem tego odcieniu zieleni to zgadzam się z Tobą w pełni; kolor jest, choinki nie ma, nuda minimalnie przełamana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nuda minimalnie przełamana.

 

No weź, a ja sie tak starałem.

 

Musze ten koszyk wyrzucić jeszcze, bo jest okropny. No i gripy też mi nie pasują. Będą najprawdopodobnie Odi Rogue czarne z zielonymi obejmami. Wtedy będzie ekstra. Może za tysiąc lat...;)

Edytowane przez jogi109
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak waga twojej "limonki" @wiater?

Nigdy nie ważyłem bo nie ma to dla mnie większego znaczenia, ale myśle że lekko ponad 12 kg. 

 

 

a przy okazji zastanawiam się jak wygląda kompromis trasy w Waszym przypadku

Boczne drogi asfaltowe, szuter i dzisiaj chwilke przez las. Dziewczyna twarda, łatwo się nie poddaje - powolutku ale jedzie, choć kilka razy zdarzało się że jechałem pod górke z ręką na jej plecach pchając ją ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...