Skocz do zawartości

[Oświetlenie]Tył do 40 zł


unknow1

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko Walle. Porównałem kiedyś swojego Walle do światła stopu w samochodzie - podobna jasność. Jeśli kogoś stopy nie oślepiają to Walle tez nie powinien. Natomiast wiem że czasem rowerzyści jadący za mną byli trochę wkurzeni ;-) Pomaga na to ustawienie lekko w dół, ale ja bym nie przesadzał.

 

Jednym słowem polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do światła stopu to każdego stojącego przede mną w korku (po zmroku) z wiecznie wciśniętym pedałem hamulca mam ochotę zadźgać łyżką do zupy ;) A co do oświetlenia to polecam coś takiego DEONE 3 LED - dostępne pod wieloma nazwami, światło wkurza jadących za mną (sprawdzone i potwierdzone). Ja zapłaciłem 12zł z bateriami zwykłymi - polecam alkaliczne przy moim sporadycznym jeżdżeniu po zmroku, spokojnie wytrzymują cały sezon i zmieniam je tylko "dla pewności". Lampkę rekomenduje przede wszystkim dlatego, bo to jedyna tylna lampka której jeszcze nie zgubiłem (dwa sezony) inne jakoś zawsze w lesie ulatywały, rozwalały się, zalewały itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rówienież polecam Walle, mam ja przy 2 rowerach, jeżeli chodzi o jasność świecenia i czas pracy na komplecie baterii to spisuje się rewelacyjnie, widoczna z daleka, a przecież o to właśnie chodzi gdy jedzie się po asfalcie między samochodami. Jak wspomniałem mam ją przy 2 rowerach, obie kupione w tym samym sklepie ... i tutaj pojawił się problem, pierwsza sztuka z ubiegłego roku do dzisiaj jest całkiem sprawna, druga, dokupiona niedawno ma ułamane wszystkie zaczepy mocujące czerwony klosz do obudowy, wiem jak otwierać lampkę i w zasadzie ta starsza otwierana była 2 razy na wymianę baterii, do nowej baterie włożyłem tylko raz tuż po zakupie. Zakładam że to jakaś wada fabryczna bo praktycznie klosz sam zleciał z lampki nawet bez próby otwierania. Oczywiście próba reklamacji zakończyła się opinią że lampka była otwierana niezgodnie z instrukcją i że to z mojej winy jest uszkodzona, tematu nie ciągnąłem, lampkę skleiłem taśmą bezbarwną gdyż poza mocowaniem klosza reszta działa w 100%. Polecam zatem dobrze obejrzeć lampkę przed zakupem, najlepiej poprosić o montaż baterii już w sklepie, przy okazji jak będzie otwarta można obejrzeć zaczepy, ja tego nie zrobiłem i teraz pozostała mi taśma:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...