Skocz do zawartości

[Trening] Infrasettimanalle Classico Katowice


czarusblitz

Rekomendowane odpowiedzi

W kazda srode o godz 17.00 a od maja 18.00 cotygodniowy, szosowy trening kolarski, ktory zrzesza kilkudziesieciu kolarzy wraz z wozami technicznymi i motorami zaprasza kolojnych, nowych milosnikow kolarstwa szosowego. Start Katowice rog mickiewicza i stawowej. Profil na facebooku Infrasettimanalle Classico. Na zachete filmik z polowy trasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Trasa:

K-ce centrum-Brynow(Obi Petla tramwajowa-Ligota(dw pkp,Medykow)-Piotrowice(Famur,Jankego,Ak. Policyjna)-kierunek Mikolow(podjazd pod Mikolow)-Mikolow(petla po centrum)-Laziska G. (podjazd pod Laziska)- zjazd do Lazisk D. - podjazd do Wyr-Wyry (zjazd tylem waskimi uliczkami do Tychow ul. Browarowa- kierunek Wilkowyje-Podlesie (KS Podlesianka-Kostuchna(przed szlabanem w lewo podjazd pod Murcki-Murcki (za szlabanem w lesie w lewo kierunek szpital Ochojec-Szpital Ochojec-Ochojec (kier. Eleclerc)- Brynow petla tramwajowa- Kosciuszki- Kierunek wzdloz ogodkow dzialkowych na Muchowiec lotnisko- przejazd wzdloz lotniska za Realem- Graniczna - Damrota-Warszawska- Mickiewicza i Stawowa META.

Trasa okolo 65-70 km, tempo rozne, grupa czolowa okolo 38km/h slabsza grupa 33km/h, inni ponizej 30km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Badz, badz a zobaczysz ze atmosfera i przyjemnosc z jazdy jest jak w prawdziwym peletonie i przezycie jak nigdzie indziej.

 

Właśnie na filmikach widzę że (przynajmniej na przodzie) nie ma żartów :) Jestem z Katowic a jakoś nigdy nie przechodziłem w okolicy o tej porze, dopiero jak się tu zarejestrowałem parę dni temu to ogarnąłem temat.

Swoją drogą te miny kierowców "he, o co chodzi?" są niezłe, fajna rzecz tak w centrum pomykać. Myślę że raczej na pewno się pojawię.

Jeszcze z miesiąc temu to w ogóle bym nie pomyślał, ale teraz zmieniłem trasy na bardziej szosowe i w moim rowerze do XC wsadziłem opony 1.35 więc jako tako można już jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...