Skocz do zawartości

[Rower] Chopper Ch-1 niepowtarzalny


XxXzielonyXxX3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Rowerek, który chcę wam przedstawić nosi nazwę "Chopper Ch-1". Uważam, że jest niepowtarzalny ponieważ od kiedy go kupiłem (około dwa lata temu), szukałem po internecie drugiego takiego i do dzisiaj nic nie znalazłem.

 

Rower ten ma przejechane sporo kilometrów i to co w nim przez ten czas wymieniłem bądź zmieniłem to:

- wymiana siodełka na żeliwne ( o wiele lepsze od starego, warto było wymienić),

- nowa tylna opona (dla lepszego komfortu jazdy po terenach "wybojowych"),

- pegi od bmx, przykręciłem je po to by, podczas przewożenia jakiegoś przedmiotu na bagażniku móc przymocować go by nie spadł,

- bagażnik,

- kufer przykręcany do bagażnika,

- odświeżony lakier,

- lusterka (prawe, lewe).

 

Myślałem jeszcze nad zamontowaniem błotników, takich które zakrywały by prawie całe koła. Żeby rower miał lepszy wygląd, ale nie mogę takich znaleźć na te koła. :)

I mam chęć zamontowania jeszcze dwóch lamp na środku kierownicy, jedna lampa po lewej stronie tego uchwytu a druga z prawej, skierowane prosto przed koło.

I z tyłu też jakaś lampka by się przydała.

post-151290-0-92740700-1334078489_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opona, została w tym samym rozmiarze co przednia, tylko o innym bieżniku bardziej przystosowanym w lekkie błoto. Inaczej określić się nie da. He, he.

A bagaźnik potrzebny. ^^

 

Do niego mam też kufer. Hah. :D

Może to dziwne ale w trochę dłuższe trasy się nawet przydaje! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeliwne? Damskie i wygodne? Kurcze chyba świat poszedł do przodu i coś mnie ominęło. :D

 

Nie pozostaje mi nic innego jak się pod tym podpisać

 

Ha, ha. :D

Mój błąd. :P

Ale przynajmniej pośmiać się można. ^^

 

 

Widzę, że masz zdrowe podejście do życia. Cenię dystans do siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...