Skocz do zawartości

[spodnie] Spodnie długie i krótkie firmy Kona


Rekomendowane odpowiedzi

Primo Cargo Pants - Black

Kupilem ostatnio na Allegro dlugie spodenki Kony wyszly mnie one duzo taniej niz normalnie w sklepie.

Normalna ich cena to 399zl mi udalo sie zlapac je na wyprzedazy za 269zl jak dlamnie to spora ruznica.

Natomiast krutkie spodnie Kony kupilme w maju i jestem z nich bardzo zadowolony. Polecam oba produkty.

To tyle dlaczego teraz przejdzmy do prezentacji :)

 

Spodenki dlugie wybralem dlatego poniewaz Moj wujek smiga w identycznych i jest z nich bardzo zadowolony.

Jedyne co trzeba zrobic to doszyc żepe zeby moc lepiej scisnac noge (ale to na ekstremalne warunki zeby nam sie woda nie wlewala do skarpetki :) ). Zapomnialem dodac ze spodnie nie posiadaj zadnej wkladki.

 

-->Spodnie zapinane na żepe i plastikowa klamerke znakomicie czymaja sie dodatkowo wszyta jest gumka.

Spodnie maja duze kieszenie z przodu niestety nie zamykane w zaden sposub a szkoda... Dodatkowa kieszen na praej nogawce zamykana na zamek. Na wysokosci kolan wszyty jest jakis rozciagliwy material dzieki czemu spodnie lepiej sie ukladaja....

10050196zf.th.jpg10050232pw.th.jpg

 

-->Spodnie posiadaja wzmocnienia w kroku i tylu.

10050204ea.th.jpg

 

-->Z boku widac kieszen z logiem Kony. Na drugim zdjeciu widac nogawke rozpinajaca sie prawie pod samo kolano...

10050216sk.th.jpg10050227tm.th.jpg

 

Spodenki godne poleceni... (dodam ze aktualnie mozna je znalesc na allegro w miare tanio, i jeszcze jedno nie mam nic wspolne ze sprzedajacym )

 

Air Time Cargo Shorts - Black

Teraz kolej na krutkie spodenki. Zakupione w maju bodajze, spisywaly sie znakomicie na wielu wycieczkach. Nie wiem co wiecej o nich napisac ;P aha podobnie jak dlugie nie posiadaja wkladki.

 

-->Spodenki sa bardzo podobne do tych dlugich praktycznie niczym sie nie ruznia, nie maja oczywiscie tylko nogawek :)

10050176cs.th.jpg10050181fr.th.jpg10050161ns.th.jpg

 

Taki kaplecik spodenek polecam.

 

P.S. Chcial bym jeszcze zeby do kompletu dolaczyla kurtka ale jej cena sklepowa to 499zl strasznie duzo

ale jest nadzieja ;P znalazlem w sklepie w angli za 230zl :D

 

Coś zmaścilem z fotkami ;/ jak bedzie potrzeba to zamieszcze wieksze zdjecia.... Wybaczcie :D

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co nie widzialem nigdzie spodni luznych z pampersem. Widzialem tylko luzne z pampersem ale polegalo to na tym ze pampers byl w formie obcislych bokserek i byl przyczepiony trzema klipsami wiec wydaje mi sie ze to zadna ruznica. :033:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Accent ma w ofercie luźne spodenki z pampersem, ale to są w łaśnie majtasy na klipsach+spodenki.

Ja zakładam majtasy z wkładką pod normalne cordurowe dresy (krótkie, albo długie) i mi tak wygodnie. Latem trochę ciepło, ale da się wytrzymać, a zimą jeszcze rajtuzy ze strzemionkiem.

Aha, widziałem też w lecie na giełdzie z podróbkami u marokańców spodenki O'NEIL-a (?) z podpinaną wkładką, takie w wojskowe łaty, ale nie kupiłem bo mi szkoda było kasy wtedy. Zaskoczył mnie sam fakt że rowerowe spodenki mieli. W tym roku poszukam i kupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...