Skocz do zawartości

[do 900-1100zł] jaki rower crossowy, głównie jazda po asfalcie


malw7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zastanawiam się nad kupnem roweru, na którym lekko i przyjemnie będzie można dojeżdzać do pracy, nie znam się na markach, osprzęcie itd. itp. cena jaką mogę wydać na rower to max 1100zł. czy za tą cenę kupię już coś fajnego? Byłam w kilku sklepach rowerowych marki, które mi pokazano w tej cenie to m.in. Merida, Kross, Limbra, Superior . Jaki rower za taką cenę polecacie ? Może jakieś inne marki w tej kwocie ? Pozdrawiam :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zastanawiam się nad kupnem roweru, na którym lekko i przyjemnie będzie można dojeżdzać do pracy, nie znam się na markach, osprzęcie itd. itp. cena jaką mogę wydać na rower to max 1100zł. czy za tą cenę kupię już coś fajnego? Byłam w kilku sklepach rowerowych marki, które mi pokazano w tej cenie to m.in. Merida, Kross, Limbra, Superior . Jaki rower za taką cenę polecacie ? Może jakieś inne marki w tej kwocie ? Pozdrawiam :).

 

Myślę że ten Lazaro będzie ok jako cross chyba że wolisz damkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że ten Lazaro będzie ok jako cross chyba że wolisz damkę?

 

Ładny ten Lazaro, właśnie czegoś takiego szukam, może być też z męską ramą, nie ma z tym problemu no i w grę wchodzi tylko rower crossowy, bo większość mojego jeżdzenia to będą drogi asfaltowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...