Skocz do zawartości

[bikemaraton] Wrocław- 15.04


Rekomendowane odpowiedzi

Macie już numerki? Ja się pojawię z nr. 28 i startuje na GIGA

Ja jestem już dawno zarejestrowany, ale ten numer który tam dostałeś nijak będzie się miał do rzeczywistego.Tam decyduję kolejność zgłoszeń po numer przed samym wyścigiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, nie wiem, ale z tego co pamiętam to kiedy jechałem swój pierwszy bm w tamtym sezonie to miałem numer w rejestracji coś koło 5tys, a startowy znacznie mniejszy.Może masz rację, jeśli jest tak jak mówisz, to jak mam zarezerwowany numer 1997.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądze żeby w Murowanej było jakoś lepiej, przecież kto chce dobry sektor w Powerade maraton ten musi być w Murowanej. A poza tym ze śląska do prawie Poznania jest sporo km, taki wyjazd trzeba by optymalnie rozłożyć na 2 dni.

 

Każdy dystans startuje osobno, nie ma tłoku w sektorach i do tego nie musisz czekać pół godziny przed otwarciem sektora, żeby zmieścić się do niego. Oczywiście jedziemy z noclegiem, bo droga jest długa i męcząca :thumbsup:

 

Co to sektorów... Można sprawdzić kto ma jaki sektor we Wrocku?

Mam nadzieję, że po starcie w P-ń w 2011 dostanę coś dobrego...

 

4.1. Podczas pierwszej edycji Bike Maraton 2012 we Wrocławiu obowiązują punkty sektorowe zawodnika uzyskane na koniec sezonu 2011

 

Taaaa, koszulkę na kilka razy :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YgreK na bm dostajesz sektor wg klasyfikacji zeszłorocznej z tego co pamiętam ich regulamin. Ale ja w zeszłym roku napisałem do nich maila odnośnie przydzielenia lepszego sektora podając wyniki z innych imprez i mi 3 przydzielili a powinienem startować z ostatniego. Tyle że jak chcesz pisać to chyba na 2 tygodnie wcześniej trzeba napisać żeby rozpatrzyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sektory już są podane w odnośniku na stronie;)

 

a swoją drogą nie wiecie jaka będzie frekfencja w tym roku? Na stronie jest podane, że zarejestrowało się ponad 1500 osób, natomiast sprawdzając sektory wynika wiele więcej. np sam sektor 3 ma prawie 600 osób na chwile obecna a sektor 7 prawie 1000, nie liczac pozostałych, które w cale nie są mniej liczebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie @lek a i do tego wyniki też będą wypatrzone przez tłok w sektorach zwłaszcza na krótkich dystansach.

Ja już też na Mega się na Murowaną wpisałem :) zobaczymy na ile dam radę ;)

 

YgreK a sektor załatwiłeś mailowo czy jednak na podstawie wyniku z zeszłego roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...