Skocz do zawartości

[bagażnik] montaż bagażnika w rowerze Unibike Viper


podhalan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam taki mały problem, który wielu z pewnością wyda się trywialny. Zapewne wynika on z niedopasowania bagażnika do roweru, ale od początku. 3 lata temu wybierałem się na trzydniową trasę z sakwami. Nie chciałem inwestować zbyt wielkiej kasy, bo to miał być wypad jednorazowy. Wziąłem więc chiński (ale bardzo solidny) bagażnik z innego roweru. Trochę pokombinowałem i udało mi się go całkiem sprawnie zamontować, choć jedna strona w zasadzie podpierała się na szybkozamykaczu. Przejechałem trasę i wszystko było ok. W zeszłym roku wybrałem się w trasę czterodniową i moja "prowizorka" w Borach Tucholskich, pod sporym obciążeniem i na wybojach, zawiodła.

Dlatego też mam prośbę zwłaszcza do posiadaczy takiego roweru, bądź podobnych, by podzielili się tym, jak montują bagażniki w swoich rowerach. Czytałem różne opisy i tak naprawdę zdurniałem, dlatego proszę o pomoc :) Mój rowerek jest z roku 2009.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że są tego typu akcesoria. Jednakże wertując strony na różnych forach, z tego co pisali niektórzy posiadacze Viperów, wywnioskować można, iż montaż bagażnika jest dziecinnie prosty i nikt nie wspominał o jakichś adapterach czy innych tym podobnych. Dlatego właśnie chciałem się dowiedzieć, szczególnie od użytkowników podobnych rowerów, jak zakładają bagażniki u siebie? Korzystacie z takich bajerów czy może radzicie sobie jakoś inaczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...