Skocz do zawartości

[Piekary Śląskie i okolice]


zedzik82

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Ha, dawno mnie nie było :>

 

Od dawna już nie jeżdżę, właściwie po przygodzie z gradem byłem tylko parę razy, za każdym razem też miałem pecha i albo deszcz albo lodowaty deszcz eh.

 

 

Za to biegam, nigdy na poważnie tego nie robiłem ale zacząłem i regularnie 35-45km tygodniowo biegam. Próbowałem odbijać na Dolinę albo WPKiW ale w każdym przypadku pół miasta (światła ludzie) więc biegam w małym, pobliskim parku. Przynajmniej wyniki miarodajne.

 

Kto ma konto na Endomondo? SportTrackera zostawiam tylko na rower, na Endomondo na razie biegi a potem też dojdzie rower:

http://www.endomondo.com/profile/5611195

 

 

Pozdrawiam :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Jak następna wiosna też będzie taka nijaka to ja podziękuję... na pewno muszę kupić konkretnę ochronę termiczną dla nóg bo to główny i może nawet jedyny powód dla którego przy temp < ~10'C nie wychodzę- poprzednie M183, mimo że zabudowane i z słabą wentylacją nie nadawały się na normalne jazdy, a ochraniacze raczej kiepskie mam, głównie przejściowo jesienne (wiatr, woda..), muszę zakupić porządne na okres okołozimowy.

 

czarusblitz=> z niedzielą będziesz się pisał czy nie? Ja byłem dosłownie parę razy na dłuższej jeździe, niestety, ale jak tempo ma być spokojne to spróbuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Tak jak wspomniał JjForcebrakeer na niedziele planowany jest nieco dłużyszy wypad.

Cel: Ogrodzieniec

Wyjazd: około 8:00 Simply Siemce

Trasa:około 100-110km

Tempo: jak zawsze spokojne(22-23kmh)

Nawierzchnia:oczywiście 100% asfalt

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do izotoniku to mam teraz dokładnie to: http://allegro.pl/activlab-napoj-izotonik-hot-3-kg-40-litrow-promo-i3187769969.html

3kg 45zł. Z tym co jest w sklepach, szczególnie Isostarem nie ma zbyt wielkiej konkurencji :)

 

- cytryna
- czerwony grejpfrut
- wiśnia
- pomarańcza

 

A co do 40l- jak stosuje siego mniej / nie na każdy wyjazd, to można i więcej litrów wycisnąć.

Wcześniej miałem też to tylo w takim plastikowym pojemniku i dedykowane dla kolarzy choć skład pewnie taki sam albo bliźniaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki, jedziecie jutro? Ja jade do Ustronia wiec mozemy sie ugadac jakos w ciagu majowki. Pozdr

 

 

Jutro ma padać generalnie przez cały dzień ale co z tego wyniknie- nie wiadomo. U mnie w ogóle nie padało a miało... z jednej strony- może jutro przez większość dnia też nie będzie, z drugiej- może się skumulować i będzie burza bo tak trochę pachnie hehe. Wszystko siewyjaśnie jutro koło 5-6 rano, jak będzie się zanosić na burze lub już padać to ofc nie. Jak będzie jasne niebo- możliwe że zgodnie z planem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

Ktoś dziś jeździł? Ja zaliczyłem wypad do Złotego Potoku - nawet fajna trasa - 145km pykneło. Niestety na Mirów i Ogrozieniec brakło czasu - ale to może za tydz się uda. Kto się pisze? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mistrzu. Ja jezdzilem z ekipa G. Ossolinskiego i ekipa IC, po slowackich i czeskich beskidach. Tez pyknelo okolo 140km wraz z kilkoma ciekawymi podjazdami. Jak uda sie mi skleic filmik to go wrzuce. A za tydz. moge jechac na Ogrodzieniec. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...