Skocz do zawartości

[Piekary Śląskie i okolice]


zedzik82

Rekomendowane odpowiedzi

Przez weekend tym razem odpoczywalismy i regenerowalismy sily, do kolejnego weekendu jest jeszcze troche czasu, wiec podawac na sobote propozycje co do godz i trasy. Start standardowo Simply Michalkowice lub plac IC.

Co do niedzieli, moglibysmy sie dolaczyc do treningu do ktorejs z grup: z Kozlowej Gorkilub do chlopakowz IC. Obie grupki startuja o 10.00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez weekend tym razem odpoczywalismy i regenerowalismy sily, do kolejnego weekendu jest jeszcze troche czasu, wiec podawac na sobote propozycje co do godz i trasy. Start standardowo Simply Michalkowice lub plac IC.

Co do niedzieli, moglibysmy sie dolaczyc do treningu do ktorejs z grup: z Kozlowej Gorkilub do chlopakowz IC. Obie grupki startuja o 10.00.

 

Ja wstępnie jestem chętny na niedzielę. Jeżeli chłopaki z IC będą jechać w kierunku północnym (tak żebym mógł dołączyć do nich gdzieś na trasie bez konieczności dojazdu do centrum Katowic), to chciałbym pojechać z nimi. Jeżeli nie, to chętnie zobaczyłbym jak wygląda jazda z grupą z Kozłowej Góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jestem :)

W ostatnim tygodniu byłem raz, we wtorek, więc zaliczając dziś jutro też wypadało by pokręcić. Jak wstanę i zdążę się przygotować to na pewno się na placu pojawię (i jeśli pogoda nagle się nie zepsuje, jak teraz patrzę to ma być 12 i przelotny deszcz :/ ).

 

Dziś było bardzo ładnie, prawdziwa złota jesień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Propozycja na jesienno-wieczorne treningi:

-spotkania wtorki, czwartki okolo godz 17.00 na lotnisku Muchowiec w Katowicach

- do 18.00 mozna zrobic krotka trase poki nie zapadnie zmrok, potem pare rundek wokol lotniska

- propozycje miesca treningu mozna przeniesc do parku chorzowskiego, trase nalezaloby wyznaczyc okrezna z oswietleniem oraz dobra jakoscia asfaltu. Parku Chorzowskiego nie znam , dlatego moja propozycja to Muchowiec

- inne propozycje zamieszczac w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki dystans oraz trasa? I wogole gdzie to jest? Wydaje mi sie, ze moznaby bardziej w niedziele, jest szansa, ze wiecej ludzi dolaczy.

 

Dystans około 150 - 160km, trasa Katowice -Imielin - Oświęcim - Andrychów droga nr 781 - Przełęcz Kocierska. Powrót tą samą drogą lub przez Oczków - Czernichów - Kęty - Oświęcim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...