Skocz do zawartości

[ amortyzator przedni ] cena/jakoś do 700zł.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Posiadam Wheelera pro 29 19" seryjnie był w nim amortyzator suntour xcm v2 80mm, który rozleciał sie po 800 klinometrach. Został mi wymieniony na nowy, lecz nie montowałem go ponownie, ponieważ poprzednik był strasznie twardy, do tego stopnia, że drętwiały mi nadgarstki, myślałem że to zła pozycja na rowerze, nie jeździłem 12 lat itd. Kombinowałem z ustawieniami siodełka, szersza kierownica, nowe gripy, ale nadal było tak samo. Teraz mam pożyczoną Tore 302 130mm, jest trochę miększa, ale nie tego szukam za twarda do mojej wagi 85 kg poza tym nie skacze. Pomijam fakt, że mój rower wygląda jak chopper i jest mało zwinny. Wiec postanowiłem rozejrzeć się za jakimś nowym widelcem.

 

Budżet to 600-650zł tylko ciężko jest mi się zdecydować, trochę się zraziłem do marki Suntour. W zeszłym sezonie przejechał jakieś 2500 km i mniej więcej rocznie tyle będę robił. Trasy to 60-70 % asfalt reszta, las, szutry i inne bezdroża. Po przeczytaniu kilkudziesięciu postów moje typy to:

 

Suntour Epicon 100 mm LOD-W/L-D

 

http://velo.com.pl/produkty/wyprzedaz/?m=24&pk=%&id=2550

 

SPINNER AERIS 320-100 RLC

 

Wszystkie oczywiście planuje nowe, jakoś nie mam przekonania do używek, zaraz może się okazać, że trzeba coś wymieniać. Tak jak z używanym samochodem niby wszystko działa, a i tak profilaktycznie wymieniamy olej itp. Może ma ktoś swoje propozycje, ponieważ nie jestem jeszcze zdecydowany.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...