Skocz do zawartości

[rower] do 3500 zł do miasta, na szosę i trochę w teren


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam rower ale to już trochę ma z 3-4 lata, bodajże Kross sfx 700 ? :D. Jest dla mnie za mały i nie daje się praktycznie już dla mnie :D. Rower będzie wykorzystywany nacodzień, po mieście będę przeważnie jeździł, możliwe, że w trasy po szosie, trochę do lasu :D. A i codziennie będę miał również treningi od kwietnia na trenażerze. Mój budżet to 3000 tyś zł, może wykraczać 200zł-300zł, no nawet więcej jak będzie bardzo dobry :D. Mój kolega ma centurion backfire 300. Bardzo mi się fajnie na nim jeździło :). Wpadł mi jeden w oko tylko Centurion Backfire 600. Lekko za budżet wychodzi ale mi to nie przeszkadza. Patrzyłem też Specialized ale nie za bardzo do mnie przemawiają one. Nie podoba mi się ich design, wykonanie, rama. Na 50% będę kupował rower w sprincie(duży sklep rowerowy na Podlasiu, Białystok). Najlepiej z ofert proszę centuriona!. Zakup planuję na koniec marca.

 

Centurion Backfire 600 - SPRINT - Podlaskie Centrum Rowerowe Mój jak na razie faworyt.

 

 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...