Skocz do zawartości

[1700 cross] merida, kross, giant?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Proszę o pomoc w dokonaniu wyboru między kilkoma modelami, które wydają mi się dobre jak na tę kwotę:

 

Merida crossway 20-V

Rowery Merida - rowery, części, osprzęt, akcesoria rowerowe - producent i dystrybutor rowerów

 

Merida crossway 40-V

Rowery Merida - rowery, części, osprzęt, akcesoria rowerowe - producent i dystrybutor rowerów

 

ostatnio widziałem w sklepie

 

Giant Roam 2 z 2011 za 1600

Roam 2 (2012) - rowery | Rowery Giant - szosowe, górskie, damskie, rekreacyjne, dziecięce, ramy rowerowe, akcesoria rowerowe. | Polska

 

Niestety specyfikacja techniczna niewiele mi mówi. Zrezygnowałem już z Krossa Evado 2.0, bo czytałem, że przy tej cenie nie ma sensu pakować się w tarcze i lepiej zostać przy Vkach.

W jedym temacie znalazłem, że Giant ma biedne wyposażenie w porównaniu do Meridy, ale jak porównałem amortyzatory to więcej dobrego jest napisane o Suntour z Giant'a niż o RST z Meridy.

 

I jeszcze jedno. Jakby była znaczna różnica w jakości to mógłbym się szarpnąć na Meridę 100-V

Rowery Merida - rowery, części, osprzęt, akcesoria rowerowe - producent i dystrybutor rowerów

ale traktuję to już jako ostateczność.

 

Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...