Skocz do zawartości

[rower] Kross Hexagon V6


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

ja tez sobie kupiłem hexagonika :rolleyes: Niestety przyszedł zarysowany i nie dostałem nóżki. Kupiłem go w tej firmie Feni za 900 złociszy. Gdyby nie to zarysowanie wszystko by było OK, ale trudno. Mam pytanie do amorka. U mnie nawet jak go dokręce na maxa nie odczuwam róznicy!! Wy tez tak macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no faktycznie troche rysnieta rama, wiem jak takie (szczegolnie pierwsze) obicie boli, pamietam moja pierwsza ryse jak mi kamyk wylecial z pod opony przedniej wpasowal sie dokladnie w to przewezenie i udezyl gorna rure ramy. a co do amortyzatora to faktycznie ta regulacja malo daje, ja waze ok 80kg i raczej jezdze na miekkim ustawieniu (dosc), leciutko siada jak dosiadam mej v6 ale jest w miare (na tyle ile moze byc) czuly dzieki temu, choc w zasadzie roznica przy tym wstepnym naprezeniu jest minimalna (mysle ze tak aby dostosowac ten amor do wagi rowerzysty o ok 5kg)

Edytowane przez johnu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne, wiem ze taki przyszedl, tylko jakos mi sie wspomnienia nasunely:P z tym neoprenem (badz detka) to by bylo jakies rozwiazanie), ciekawy jestem czy to wina transportu do feni, z feni do ciebie a moze ktos w samym sklepie mial zly dzien i potrzebowal sie wyzyc. osobiscie wydaje mi sie ze reklamowac nie warto (przynajmniej mi by sie raczej nie chcialo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie mam zamiaru składac reklamacji, obsługa była zbyt miła zeby sie z nia teraz klocic. A tak w ogole to cena za jaka go kupiłem była bardzo niska wiec bez wiekszych strat go naprawie :) A nozka juz została do mnie wysłana.

Polecam firme Feni i pania Beate! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne, wiem ze taki przyszedl, tylko jakos mi sie wspomnienia nasunely:P z tym neoprenem (badz detka) to by bylo jakies rozwiazanie), ciekawy jestem czy to wina transportu do feni, z feni do ciebie a moze ktos w samym sklepie mial zly dzien i potrzebowal sie wyzyc. osobiscie wydaje mi sie ze reklamowac nie warto (przynajmniej mi by sie raczej nie chcialo).

Witam

każdy rower wyjeżdzający z firmy Feni jest zawsze sprawdzany. Jeżeli nastąpiły jakiekolwiek uszkodzenia w transporcie to tylko i wyłącznie z winy kuriera.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,rower ma nozke?? Ja z feni nie dostalem nozki:/ prosze o odpowiedz.

 

 

ps.ja mialem korbe porysowana i manetke,ale to nic. regulator u mnie dziala,jak dokrece na maxa jest odczuwalnie sztywniejszy amor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, rower mam tydzien, dokladnie tego hexadragona v6. No i dzisiaj urwal mi sie hak mocujacy tylna przezutke, nie wiem jak to sie fachowo nazywa. Koles w serwisie powiedzial ze pierwszy raz cos takiego widzi... Rower zrobil zaledwie 50km... Czy to normalne przy tym sprzecie ?

Edytowane przez Tasiol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeeee, a mozna wiedziec co dokladnie robiles?? ja widze trzy mozliwosci (w sumie nic odkrywczego): albo zaryles przerzytka zeskakujac z 2m:), albo jakas wada fabryczna, ew miales pecha i ci jakos wkrecilo przerzutke w szprychy i dopiero wtedy nastapilo wygiecie/zerwanie haka. Przezutka jest cala?? i chetnie bym ogladnal fotke (nie zeby sie posmiac), moj hexagon ma ok 1000km i nie mialem z nim problemu tej materii. dziwne

 

aha, przypomnialem sobie ze komus sie juz w jakims hexagonie wygial hak (jest gdzies to na forum), czyzby slabe dawali, osobiscie wydaje mi sie ze zbieg okolicznosci-pecha (+ ew wada fabryczna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haki w Hexagonie chyba są jakieś felerne... U mnie teź się skrzywił - w serwisie (niefirmowym - niezależnym) powiedzieli, że jest zrobiona z za miękkiego materiału... Pomijam fakt że jest źle obrobiona i nie przylega dokładnie do ramy...

 

Na razie jest wyprostowana - jak się skrzywi ponownie to zobaczę co Kross bedzię miał za usprawiedliwienie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...