Skocz do zawartości

[rower] Kross Hexagon V6


Rekomendowane odpowiedzi

Współczuje utraty roweru :/ mam nadzieje że się odnajdzie a ten który odważył się go ukraść zostanie złapany i ukarany !

U mnie w pracy znajomej też ukradli rower z pod domu i miała szczęście bo z mężem na spacerze po miesiącu trafili na faceta który kupił ten rower

w ich mieście. No i tak odzyskała swój rower. Więc miej nadzieje.

Ja swojej maszyny wole nie zostawiać nawet na chwilę bo licho nie śpi a do pracy mam poskładanego takiego gracika że jak mi ukradną to nie będę

się zalewać łzami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam nowy model Hexagon v6 jest na gwarancji na sczęście, lecz może wiecie jaka jest przyczyna piszczących hamulców. Ogólnie rower jest super. Przejechałem na nim około 30 km 60% na drogach polnych (nie asfaltowych) a 40% asfaltu. mam jużstraszne zdarte opony ( nie driftowałem ) może wiecie czemu te opony mają taką krótką żywotnosć przynajmniej u mnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem rower jutro prowadze go do serwisu, ale oczywiście opony nie są na gwarancji ale oni powiedzieli że coś wymyśla, tak myślę bo jak nie to nie wiem jak bym wymienił to strace gwarancje ;(. A jeszcze dzisiaj byłem na wyprawie z kolegami, generalnie trasy rowerowe około 15 km było super, bardzo szybko przyspiesza przerzutki świetne i widelec też opony dzisiaj się na szczęście tylko trochę zdziabały, ale jest dobrze. jutro jeszcze może dodam zdjęcie jak mi się uda (zdążyć) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W serwisie powiedzieli że mam ostrożniej jeździc ale to jest żenada. bo w starym rowerze, który mam już 5 lat jest starty tylko trochę bieżnik a w tym rowerze mam już łyse opony w niektórych miejscach. A jeśli chodzi o rower to jest super. Przejechałem następne kilkanaście kilometrów zamontowałem w nim nóżkę i licznik. Rower nie sprawdza się na śliskiej (błotnistej) nawierzchni ponieważ się ślizga ale myślę, że to wina opon. jeżeli chodzi o skoki to bardzo ładnie lata chociaż zaliczyłem na nim glebę. Jakie macie propozycje wymiany opon ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym z tymi oponami tego nie podarował :wallbash: no chyba że jest tak jak mówi Maniak (hamowanie na zablokowanym kole)

A co do wyboru opon to sam stoję przed wyborem jakiś zwijek :) ale to nie takie proste bo wybór jest spory i uzależniony od terenu na jakim się jeździ

najczęściej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Spróbuj wypsikać tarcze i klocki preparatem motoryzacyjnym do odtłuszczania hamulców ( benzyna nie bardzo się nadaje bo jest trochę tłusta) Można też wyjąć klocki i trochę drobnym papierem ściernym przejechać. Jeśli masz fabryczne klocki to nawet się nie męcz tylko zainwestuj w jakieś lepsze, poprawi Ci się skuteczność hamowania i piski powinny ustać. Pamiętaj że dużo kloców lubi wyć przy jeździe w mokrych warunkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jestem bardzo zawiedziony ponieważ wakacje się skończyły. Więc już nie będe jeździł tyle na rowerze szczególnie, że rozstałem się z moimi kolegami z podstawówki.Mam z tyłu nową oponkę, nowe pedały i ponad 700km przejechane. Najgorze że rdzewieja mi sróbki co mam zrobić rower stoji zawsze w garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niestety sezon powoli będzie podążał ku końcowi, ( mam nadzieje że nie za szybko :). Paweł najprawdopodobniej masz wilgoć w garażu więc najlepszym wyjściem było by zmienić miejsce postoju roweru. Jeśli zaś nie ma możliwości zmiany miejsca to kup pokrowiec na skuter lub rower - powinno pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...