Skocz do zawartości

[1500-1700zl] rower Kross MTB


Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar zakupić 2 rowery (dla mnie i dla kobiety)cena za rower około 1500zł -1700zł

Z oczytania już wiem że warto zainwestować w markę KROSS.

Rowery maja służyć do jazdy na wycieczkę po lesie,drigach asfaltowych mniej, itp.

 

Zastanawiam się nad modelami dla mnie jak i kobiety:

KROSS EVADO 2.0(model z 2012)

lub

KROSS LEVEL A2

lub

KROSS HEXAGON X6

lub

KROSS LEVEL L2

 

Proszę o poradę...............z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołóż: Kross Level A4 - Sklep rowerowy Mudserwis :)

waga, wzrost, miejsce zamieszkania (czy masz gorki kolo siebie)?

To juz dużo zwłaszcza że mam zamiar kupic dwa rowery.

Mieszkam w Opolu więc pewnie bede śmigal po parkach,lasach itp.

Górki też się znajdą.......chodzi o to że chcemy na wiosnę przerzucic się na rowery w celu pozwiedzania miasta,zrobic wyskoki do lasów itp.................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Górki też się znajdą.......chodzi o to że chcemy na wiosnę przerzucic się na rowery w celu pozwiedzania miasta,zrobic wyskoki do lasów itp.................

Potrzebujesz rowerów MTB,czy cross?Evado(cross).Dla kobiety cross,czy mtb?

Dla kobiety-może Kross F2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz rowerów MTB,czy cross?Evado(cross).Dla kobiety cross,czy mtb?

Dla kobiety-może Kross F2?

No przecież napisałem do czego mają nam służyć rowery.Do pracy na nich nie będę jeździł ..........

Z tego co się nie mylę z modeli które podałem są również wersje damskie...???????/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz dużo zwłaszcza że mam zamiar kupic dwa rowery.

Mieszkam w Opolu więc pewnie bede śmigal po parkach,lasach itp.

Górki też się znajdą.......chodzi o to że chcemy na wiosnę przerzucic się na rowery w celu pozwiedzania miasta,zrobic wyskoki do lasów itp.................

 

To utarguj z tym sklepem stówkę, bo ten kross jest osprzętowo dużo lepszy niż te które podesłałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak,źle popatrzyłem.............................

Mam mętlik w głowie ,maja to być nasze pierwsze lepsze rowery więc chcemy wybrać dobrze.

mi osobiście bardzo podoba się HEXAGON X6 tylko on jest typem górskim,albo EVADO 2.0 a to już turystyczny ponieważ wolę z hamulcami tarczowymi.

 

Kobiecie również one się podobają lecz nie są modelami damskimi i nie wiem jak to się będzie miało????????

Z modeli damskich podoba jej się :HEXAGON X5,HEXAGON F5,EVADO 2.0,LEVEL F2

 

Jak te rowery będą się miały do naszego przeznaczenia...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu jest taka moda na tarczówki. Napisałeś że nie jesteście zawodowcami, pierwszy poważny rower.

Jakoś nie wyobrażam sobie, żeby ktokolwiek pierwszym swoim rowerem jeździł po błotach, szutrach, ciężkich zjazdach non stop.

Tarczówki średniej klasy są lepsze tylko podczas mokrych warunków, a niekiedy i dobre vbrake są lepsze podczas suchych od średnich disców (właściwie to często).

Średnio Ci to będzie potrzebne

 

Bierz tą A2 co kolega podesłał, bo nie jest jakaś masakrycznie nieopłacalna, ja natomiast radzę żebyś dołożył stówkę poza budżet do tej A4 która no troche bije pod wzgledem napedu tą A2-ke ( i ma twoje ulubione tarczowki, ktore są sredniej klasy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki zdecydowałem się na HEXAGON X6 lub X8 lub EVADO 2.0 ale dla kobiety jestem w ciemnej d..................

Chyba najbardziej uniwersalny wydaje mi się EVADO 2.0-------a i jeszcze jedno czy pod każdy mogę zamontować bagażnik z fotelikiem???????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...