Skocz do zawartości

[Rower] Giant Boulder Trail


Alban

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Zadałeś najbardziej irytujące pytanie, jakie pada na tym forum..

Czy dobry rower kupiłeś? A co jeśli napiszemy, że nie? Sprzedasz i kupisz inny?

Takie pytania zadaje się przed kupnem, a nie po fakcie dokonanym.

 

@Edit: Kadargo, byłeś szybszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam, że kolega pomylił kolejność. Najpierw pytaj :)

Skoro rower nie jest męski ani damski, to jest chyba metroseksualny... cóż takie czasy ;)

 

 

Ciesz się wyborem, jeśli dobrze Ci się na nim jeździ to jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy mówicie...przypomina Speca, jak by to był full i miał bardziej endurowy osprzęt to ja bym nie narzekał.

 

Twoje pytanie mnie wcale nie dziwi, często jest ak że coś kupie pod wpływem impulsu a potem pytam...Co innego jak woziłeś się z zakupem 3miesiące i teraz pytasz pierwszy raz, czy dobry towar CI wcisnął sprzedawca;) DObrze, że jesteś zadowolony, ale z czasem, jak poczytasz co może przeszkadzać w tym rowerze to pewnie zaczniesz zmiany. Chyba, że nie połkniesz bakcyla;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten rower od 2008r. kupiłem bo był niedrogi i miał całkiem przyzwoite tarczówki. Tak jak napisali przedmówcy, ten rower jest bezpłciowy :) ale mi to nie przeszkadza. W rowerze na plus to hamulce Hayes MX4 a minusem amorek co po roku przestaje pracować, pozostały osprzęt do jazdy w lesie i po mieście wystarcza. Kupiłeś to się ciesz, że go masz choć pewnie z czasem dojdziesz do wniosku, że co nieco trzeba w nim wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...