Skocz do zawartości

[koło] przednie, pod tarczę, uniwersalne


krzysq

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję pomocy. Mam zamiar zmienić amortyzator, a przy tym hamulec - na tarczowy. Potrzebuję też w związku z tym nowego koła. Dobrze byłoby, gdybym mógł na obręcz założyć coś grubszego (2,3), ale też czasem Kendę Kwest (1,5).

Znalazłem coś takiego:

 

http://allegro.pl/kolo-26-przod-mtb-alexrims-dp20-novatec-tarcza-1-i2072746198.html

 

Czy to jest warte tych 185 złotych? Czy macie jakieś lepsze typy? Ta kwota to raczej maksimum moich możliwości.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak , miałem sporo czasu te obręcze i w większości czasu była oponka nevegal 2,35 ale od czasu do czasu 1,5 maxisa sie wkładało i dawało radę elegancko, odnośnie samej obręczy , jest może ciężkawa ale jest też bardzo wytrzymała i łatwo mozna ja wyprowadzić z najwiekszych zcentrowań, więc polecam , novateki moim zdaniem poządne pieściska więc ja bym kupił takowe koło :) chociaż jak by się posiedziało na necie to by się znalazło lepsze oferty (ale czy były by to nowe koła nie wiem) :sorcerer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...