Skocz do zawartości

[FIFA12] Działający pad na PC


Franio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Na pewno nie jeden z was pyka w Fifę 12 na PC. Tylko czy ktoś z was używa przy tym pada? Wcześniejsze wersje tej gierki bez problemu obsługiwał taki pad: Gamepad TRACER Proton Shot USB/PS2 Extra Cena! (2023917576) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ale przy najnowszej Fifie niektóre klawisze już nie działają - gierka nie obsługuje tego pada.

 

Wobec tego mam pytanie jakie pady działają na 100%, bo lubię sobie czasem popykać z kumplem w Fifę, choć za piłką nożną jakoś nie przepadam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie z większością padów jest problem (ja próbowałem z padem z ps2 ale myślę, że na każdym to zadziała)

 

http://www.fifapolonia.pl/forum/viewtopic.php?f=181&p=188785

 

Tam na samym dole w białej ramce jest podane dokładnie to co trzeba zrobić.

Trochę kombinowania ale lepiej tak niż kupować pad tylko do jednej gry :). Z tego co wiem bezproblemowo działają pady przewodowe z Xboxa360.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam Logitech RumblePad 2 i nie mam żadnych problemów, aby pograć w FIFA 12.

 

Sam z początku szukałem pada poprawnie działającego w grze i w/w logitech działał "prawie" poprawnie u mnie. Górne trigery były rozpoznawane jako dolne i na odwrót.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...