Skocz do zawartości

[wyprawa] wybrzeże Polski


bobas9

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

witam dodam tylko co do cen z kumplem rok temu nie placilismy powyzej 10 zl w ustce mielismy domek za 10 zl leba pole namiotowe jastrzebia gora kwatera 10 zl mielno pole namiotowe 10 zl ( z kolesiem okrzyknietym przez nas pinki jako ochraniarz ktorego ostatecznym marzeniem byla praca w solarium bo tam duzo lasek jest oO) Pozdrawiam i powodzenia jezeli jeszce sie nie wybraliscie hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przejechałem wybrzeże (trasa: Głogów-Swinoujście-Hel-Gdańsk-Gniezno:ok 1400km) ani razu nie płaciłem za nocleg, rozbijaliśmy namiot zazwyczaj gdzieś w lesie lub na polu, za free, prysznic albo w jakimś ośrodku za free (tam jest tyle ludzi że nikt się nie połapie) albo czasem płatny na trasie gdzieś na stacji benzynowej dla kierowców tirów. Zostały fajne wspomnienia z wakacji :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po wyprawie..wlasnie wrocilismy.Przejechane wybrzeze plus nocleg w Gdansku na 6 dni i jazda po okolicach.m.in.Kaszuby,Krynica,Malbork...Wyprawa udana...Laczny przebieg 1239km w 11 dni.

Domkow za 10 nie mielismy ale pola namiotowe za ta cene owszem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...