Skocz do zawartości

[piasta] MTB do 250zł


Hubercik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam zamiar zmienić moją tylną deorke 2010 na cos lzejszego,głosniejszego i oczywiscie z łozyskami maszynowymi.Moj budżet to ok.250zł, jak bedzie 20 zł wiecej to sie nie popłacze ;). Piasta pod hamulce v-brake, lecz moze byc z mocowaniem na tarcze, 32 otwory. Rozpatrywałem piasty chosena,novateca itp. ale nie wiem ktora wybrac.. Najbardziej spodobala mi sie novateca pod vki biala 250 gr. Ale powiedzcie o swoich doswiadczeniach i pomozcie mi dobrze wybrać. Chcialbym aby piasta była także głośna. Z gory dzieki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ihmo, jeśli chcesz zmieniać tak solidną piastę jaką jest deore to tylko na coś pokroju dt, żadne tam novatecki.Problem w tym, że za 250 nie kupisz choćby 370.A z tą głośnością bębenka to bym nie przesadzał, bo takie coś jest fajne do szpanu na miasto, a w czasie dłuższej trasy potrafi denerwować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze mnie bardzo denerwuja kulki i to ze chcialbym troche zejsc z wagi. To juz nie wiem. Wiesz o co chodzi..? chodzi o to ze deorka ma niesztywny bebenek.. Mam taki luz przed ruszeniem sie kola.. Chodzi o to pewnie ze ma 2 zapadki tylko. Rozbieralem ja zo do kuleczki w bebenku i skladalem ale nic..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile sił... niby dobrze.. ale kaseta sie rusza llekko jak zakrece kolem i puszcze to kaseta sie lekko rusza.. a reka moge ja mocno dosc ruszac

 

Nie wiem. Chciałbym nową piaste ale no poradz mi poprostu co zrobic. Moze chosen za 260 zl czerwony. znaczy sie skonczyla sie aukcja teraz ale zapewne beda. http://allegro.pl/chosen-v-brake-mtb-tyl-4-kolory-anoda-a8177b-i1864485719.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...