Skocz do zawartości

[29ER] Nowy Author Instinct 29 na 2012


baz

Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie author z roku na rok wsadza w swoje rowery coraz gorsze komponenty.Kupując Instyncta 29 z 2010 roku miałem go wyposażonego w rebe 29sl,mostek kiere i sztyce eastona,osprzęt srama x9,hamulce hayes ryde i kosztował w posezonowej wyprzedaży 3900

Tegoroczny instynct wyposażony jest wRS recon gold 29 amodel na 2012 w RST first poza tym osprzet maja podobny.

Wolałbym tegorocznego ze względu na amortyzator

Edytowane przez nabial
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze authory 29 byly swego rodzaju pilotarzem firmy, dlatego byly korzystnie wyposazone w relacji do ceny, od 2011 instinct dostal najbardziej po dupie glownie dlatego, ze pojawil sie topowy, acz nie hi-endowo wyposazony revolt i trzeba bylo nakreslic miedzy nimi wyrazna roznice...co do 2012, to za niespelna 2tyg bedzie prezentacja kolekcji, poznamy geo i inne duperele, wiec najlepiej poczekac do relacji na naszej str

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie author z roku na rok wsadza w swoje rowery coraz gorsze komponenty.Kupując Instyncta 29 z 2010 roku miałem go wyposażonego w rebe 29sl,mostek kiere i sztyce eastona,osprzęt srama x9,hamulce hayes ryde i kosztował w posezonowej wyprzedaży 3900

Tegoroczny instynct wyposażony jest wRS recon gold 29 amodel na 2012 w RST first poza tym osprzet maja podobny.

Wolałbym tegorocznego ze względu na amortyzator

 

Na stronie dodałem info dotyczące całej kolekcji. Geometria raczej się nie zmieni. Author to nie marka która dokonuje nagłych zmian. Co do widelca...chmm RST wypada wcale nie najgorzej w bezpośredniej rywalizacji. Waży bardzo podobnie ok 1850g. I myślę że jakościowo też nie jest źle. W końcu przez ostatnie parę sezonów M29 Air dzielnie walczył z droższą konkurencją.

Edytowane przez Sliski1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...