Skocz do zawartości
Drodzy Rowerzyści!
Fundacja Ewy Błaszczyk 'A kogo?' pilnie poszukuje dwóch rowerów, najlepiej damek, dla rodziców/opiekunów pacjentów kliniki 'Budzik' - Warszawia - Międzylesie, przy Centrum Zdrowia Dziecka.
Po więcej szczegółów odsyłamy na oficjalną stronie www oraz fanpage FB.
supersam

[adapter hamulca przedniego] z I.S na P.M

Rekomendowane odpowiedzi

supersam

Na warsztat poszedł adapter hamulca przedniego od accenta, waga startowa 16 gramów. Jako pierwsza poszła czarna anoda, zdarta do czystego aluminium. Następnie wycięcie otworu podłużnego na środku adaptera o wymiarach 6mm na 34mm. Kolejną czynnością było wywiercenie otworu wiertłem 5mm między osiami montażowymi śrub. Po tych czynnościach waga adaptera spadła do 12 gramów. :huh: Adapter kosztował 18 zł, zrobiłem to z ciekawości jak wyjdzie, czas pracy około 4 godziny.

Picasa Web Albums - Jakub Ł - adapter

Edytowane przez supersam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
zeflo

Wygląda bardzo ładnie :icon_cool: tylko ciekawe jak z wytrzymałością.

Ehhh...gdybym miał w moim garażu jakąś obrabiarkę np.CNC . Zrobiłbym tyyyyyle ciekawych rzeczy do mojeo bike. Pomarzyć można :icon_redface:

Edytowane przez zeflo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
supersam

Myślę że dałby rade, są bardziej odchudzone i ludzie na nich jeżdżą :rolleyes: żeby chociaż mieć tokarkę i frezarkę :D

Edytowane przez supersam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Lookas 46

Wyorałeś go ładnie - pytanie nie pękł ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
supersam

Właściwie to nawet go nie założyłem żeby przetestować, ale pewno pod koniec sezonu znowu zamontuje sztywny wideł do roweru to adapter przy okazji przetestuje. Na razie adaptery zamontowane na alu śrubach i od ponad 1000km nic się nie dzieje złego :thumbsup:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta