Skocz do zawartości

[rower] Ruddy Dax Pro DH


Heski997

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Trzy miesiące temu kupiłem rower Ruddy Dax pro Downhill . Mój problem leży w tym ,że niewiem co to jest za marka rowerów i właściwie nie wiem nic o tym rowerze . Rower kupiłem za 400zł ; ) a w nim były między innymi takie części jak :

Amortyzator Marzocchi Bomber Downhill 150mm włoski pracuje bardzo dobrze : )

Hamulce hydrauliczne 160mm Magura louise itp itd .

Jestem tu nowy i niewiem czy moge wstawiać linki , jest to link do mojej aukcji ( Nie chodzi o żadną reklamę ani nic z tych rzeczy , po prostu nie mogę wstawić zdjęcia większego niż 200kb i troche kiepsko a pozatym jest tam opis i wszystko , aukcja jest moja i nie ma nikogo zachęcać do kupna rower jest wystawiony bo chce sprawdzić czy sprzedałby się za takie pieniążki ; ).

Prosiłbym o odpowiedź bo chciałbym się troche o nim dowiedzieć. Z góry dzięki ; ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up

Marzocchi DwupĂłĹka Super T ,Deore XT ,Magura ,DDS ,RUDDY DAX PRO DH ( Downhill , Freeride ) GRATISY GdaĹsk ⢠OgĹoszenia Tablica.pl

 

Jak boga kocham. Kupiłem go w sklepie z rzeczami z niemiec w warmińsko-mazurskim , mogę skserować Paragon na prośbę . Rower miał zapowietrzony hamulec z tyłu , kapcia i zerwaną linkę od przerzutek . A poza tym był w pełni sprawny . Spisuję się naprawdę bardzo dobrze , Najbardziej jestem zadowolony z amorka ! Przy 20km/h wjazd pod 10cm krawężnik jest praktycznie nie wyczuwalny ! :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę chcę po prostu popatrzeć jak będzie z zainteresowaniem i myślę , że nie sprzedam go bo coraz bardziej mi odpowiada ; ) Muszę sprzedać inny rower . Ale nie wiem dalej cóż to za firma ruddy dax ( na ramie z przodu jest szop pracz ) strasznie mnie to interesuje , miałem scott'a mam gianta ale takiego czegoś nie widziałem jeszcze , dużo ludzi mnie zaczepia na ulicy i mówi , że fajna maszyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...