Skocz do zawartości

[Pulsometr] Sigma PC 25.10


kudi87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zakupiłem pulsometr Sigma PC 25.10 . Dzisiaj pierwszy test tego sprzętu . Sygnał łapie od praktycznie od razu ale i równie szybko go traci . Wszystko jest ok dopóki pulsometr znajduję się do 40 cm od opaski , jeśli odsunę dalej czyli założę na rękę czy kierownicę roweru -> od razu pojawia się "no signal" . Baterie zmieniłem , dalej to samo . Czy ktoś miał podobne problemy ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie ma

kudi87 też jestem pod wrażeniem tego pulsometru /same pochlebne opinie/,a Ty piszesz o minusach :icon_confused: ale to dobrze.Ja cały wieczór dumam nad RC 14.11 :wallbash: /ma to samo co PC 25.10/ + podpięcie do PC /i to mnie rajcuje/. Może ktoś ma takiego,to niech coś napisze.A co do Twojego problemu,to nie powinno tak być,co to jest 40cm??? Znajomy miał taki problem z komp.rowerowym i na gwarancji mu go wymienili u przedstawiciela.zapytaj tam gdzie kupiłeś :icon_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To super,że wszystko jest ok.Z sigmą widze są niekiedy problemy,dlatego od razu trzeba reklamować /przeważnie wada fabryczna/. Ale pomimo wad zdecydowałem się kupić 4dni temu RC 1209 /nie jak pisałem RC 14.11,340zł.więcej tylko dlatego że ma podpięcie do PC *PORANOJA!!! :down: / i po 2 treningach jestem pozytywnie zadowolony! W szczególności z dystansu jaki przebiegłem,a po skalibrowaniu pokazuje dokładnią odległość :thumbsup: Dlatego polecam RC 1209 za 254zł Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...