pekari Napisano 10 Października 2011 Napisano 10 Października 2011 Witam, szukam plecaka, który będzie mi służył na wycieczkach rowerowych, ale i także będzie dobry do codziennego użytku, więc nie może być brzydki Głównie zależy mi na tym aby miał system wentylacyjny, żeby po kilku km plecy nie były całe mokre. Zastanawiam się nad: Deuter GoGo: http://bakosport.pl/katalog/deuter/produkt/gogo# Fjord Nansen Bikki: http://www.fjordnansen.pl/site/?mod=offers&kat=34&prod=264 Który z nich będzie lepszy? Czy ew. wybrać coś innego do ok. 170 zł?
avanti Napisano 11 Października 2011 Napisano 11 Października 2011 Najlepsze są Deuter z serii Air, maja na plecach siatkę, co zapewnia swobodną wentylację.
topol Napisano 11 Października 2011 Napisano 11 Października 2011 Deuter niestety zaprzestał już produkowania z tym systemem"siateczka".Zerknij również na vaude. http://www.sfpl.pl/shop/view/Product/id/2027/Vaude_Plecak_Splash_Air_20%2B5?productReferer=Category&context=5
karbeti Napisano 11 Października 2011 Napisano 11 Października 2011 Polecam The North Face "hammerhead" poj.12 litrów, bukłak, system wentylacyjny. Troszkę ponad dwie stówy ale naprawdę solidny plecak.
avanti Napisano 11 Października 2011 Napisano 11 Października 2011 Deuter niestety zaprzestał już produkowania z tym systemem"siateczka". A ja widzę na ich stronie 3 modele i w sklepach też. ???
Biniu Napisano 11 Października 2011 Napisano 11 Października 2011 A ja widzę na ich stronie 3 modele i w sklepach też. ??? jasne: http://sklep.taternik-sklep.pl/plecak-deuter-racex-air-14-p-2316.html?manufacturers_id=11 ten jest trochę tańszy, ale też chyba coś koło 199 zeta http://bakosport.pl/katalog/deuter/produkt/race-x-air
Poochaty Napisano 11 Października 2011 Napisano 11 Października 2011 Deuter na pewno nie zaprzestał produkcji plecaków z siatką na plecy, bo w niedzielę na targach w kielcach na stoisku deutera widziałem kolekcję na 2012 rok i takie plecaki były
pekari Napisano 11 Października 2011 Autor Napisano 11 Października 2011 Dzięki za odpowiedzi Jeszcze zastanowię się nad tym Deuter'em Race-X Air, też go widziałem. A z moich dwóch pierwszych propozycji, który byłby lepszy? Głównie zależy mi na krótkich odcinkach drogi ~10 km. (Tak, żeby dojechać na uczelnię/do pracy/ szkoły a plecy będą w normalnym stanie. W obecnym, jakimś starym plecaku, gdzie nie ma systemu wentylacyjnego nie ma mowy, żeby plecy były suche ) Na temat Bikki jest na tym forum recenzja, o Deuter'ze nic nie znalazłem. Nie mam pojęcia czy te systemy wentylacyjne dużo pomagają.
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.