Skocz do zawartości
  • 0

Kupię używany rower szosowy


Gość GrzegorzB

Pytanie

Gość GrzegorzB

Szukam uczciwego posiadacza roweru, który chciałby odsprzedać mi rower szosowy na mój wzrost. Mój obecny rower leżał, przy płocie i dogorywa, teraz nie wiem co z nim się dzieje ;-), ale pękła w nim rama i nie chce drugi raz tego przechodzić, czyli stłuczonej rzepki w kolanie. Rower ma być markowy, szosowy, dobrej marki i o dobrym sprzęcie, stalowy. Proszę o propozycje. Można polecić mi rower na allegro lub innych polskich aukcjach i ogłoszeniach typu tablica. Jestem z Łodzi. Nie mam zasobnego portwela więc proszę mnie nie robić w konia. Pozdrawiam drogich forumowiczów. Mój mail dla pw; domowapoczta@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Sorka nie zauważyłem wzrostu w temacie ;/

Tutaj masz link do stronki jak dobrać wielkość ramy: http://www.rower.com/archiwum.php?art=2831

Zależy jaką jazdę preferujesz, ja lubię jeździć na ramach nieco mniejszych gdyż są bardziej zwrotne i nieco nerwowe. A jeżeli wolisz jazdę rekreacyjną wybierz rozmiar większy. Wszystko zależy od tego jak się będziesz na rowerze czuł, najlepiej sprawdzić i przejechać się na rowerku przed kupnem. Żebyś później nie żałował ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...