Skocz do zawartości

[zmiany] motobecane profil 2


Pr5Rider

Rekomendowane odpowiedzi

Wiam !

Kilka godzin temu kupiłem rower z tego linku http://allegro.pl/show_item.php?item=1831482870 .

Przez zimę chciałbym go przemalować na kolor niebieski, oczywiście u lakiernika wpadajacy w granat a nawet leciutko szary, wstawic chromowany wideł i złożyć tylnie tylne inne koło. Z tego co widzę to rozstaw z tyłu jest 125mm chyba ma ma w tym momencie benbenek bębenek. Czy jakbym kupił piaste torowa np novatec to by pasowała? Chcę złożyć unkowatowe unikatowe ostre, jedyne w swoim rodzaju, dlatego zainteresowałem się tą ramką bo geometrię ma całkiem fajną mam 180cm 85cm nogi i długie ręce. Co byście w niej zmienili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, niestety to największy minus tej konstrukcji ale konstruktorzy nie myśleli, że ktoś może wpaść na przeróbkę na ostre :)

Jak myślicie, widelec jest dobry czy kupić ten wideł chromowany co sprzedają go na allegro w granicach 80zł? Tamten wydaje mi się o mniejszym wyprzedzeniu.

szkoda, że po za? masz na myśli licytacje ? a jak z tą piastą ?

 

 

Jeszcze jedno pytanko co zrobić z tym tylnim tylnym kołem, bo jest kaseta i chyba rozłożenie widełków jest inne, można będzie wsadzić piastę torową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: w temacie jestem nie co nieco zielony, moja przygoda z ostrym się zaczyna. Postanowiłem zbudować sam rower, mam doświadczenie z mtb jak i szosówkami. OK złożone przez właściciela oddaje jego osobowość, charakter i taki rowerek ma dusze, nie to co nówki ze sklepu. Jakie tylnie tylne koło byście mi radzili złożyć? Myślałem nad piastą novatec'a i jakimś sporym stożkiem srebrnym. Bo lakierek będzie albo fioletowy, albo niebieski/granatowy metalic.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przód mam, myślę teraz nad kokpitem mostek+kiera na pewno na pewno torowa, tylko nie wiem jakie kolory będą bardziej uniwersalne bo myślę nad czarnym, czarny mostek, czarna kiera, czarne gripy, sztyca. Powiedzcie mi jaką klamkę hamulcową ogarnąć na kiere torowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baranek, albo zwykła kierownica z gięciem 6 stopni np zoom'a i owinąć ją owijką grafitową dedy. Poczekamy, zobaczymy :P

Właśnie się dowiedziałem, ze serdnica średnica mostka to nie 22.2, tylko 22 i gdzie znaleźć jakiś ciekawy mostek? I widelec zeby miał trochę mniejsze wyprzedzenie, te alu z allegro za 89 beda dobre ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...