Skocz do zawartości

[rama] Accent Peak29


wapid

Rekomendowane odpowiedzi

wadliwe wykonanie hmm chyba nie w mojej, lakier dzielnie się trzyma tylko trojkąt obity od łańcucha bo neopranu nie dałem, 2 spore odpryski aż do metalu - rower zleciał dość daleko z auta, co jest wynikem raczej ekstremalnej sytuacji. komin podsiodłówki dzielnie się trzyma :) rama od poskładania w tym roku ma ponad 6000km :) jeszcze dodam 65+

Rulez, pisząc wadliwe wykonanie miał raczej na mysli, źle wykonaną rure podsiodłową która nie trzyma określonego rozmiaru 31,6mm (wchodzą sztyce o większej średnicy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś chciał kupić Acenta Peak 2012 to kolega ma na sprzedaż:
 Peak 29" 2012 L, ze sterami AUthora oraz sztyca Amoeby 0 offsetu, czarna. (ma małe wgniecenie na dolnej górze przy główce(normalnie zasłaniają je pancerze), już taką kupiłem, jeżdzę z tym od 2500km i nie ma problemu) - Gwarancja do stycznia 2015!! - 350zł

17229_648476588511844_1907986047_n.jpg

 

 

 

 

Więcej info pod adresem
https://www.facebook.com/Poooolek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po szybkim rozeznaniu w temacie, nie ma problemu z dostępnością.

2012 jest w kilku sklepach, 2013 dostępne już wyłącznie XL.

 

 

Przy wzroście 183 nawet nie zastanawiaj się nad ramą xl będziesz żałować.

Podzwoń po Dobrych Sklepach Rowerowych oni dystrybuują Accenta może gdzieś mają na sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez nie widzialem, peak ma 72, troche napisalem tutaj - http://www.team29er.pl/imprezy/30-relacje/1142-relacja-dsr-demo-day-2013

 

A tu: http://www.team29er.pl/artykuy/51-artykuy/1147-29er-idealny-od-a-do-z-rama

 

 

Kąty…główka 71 i więcej stopni to ukłon w stronę tego 1% mistrzów techniki i prawdziwych władców swoich rowerów. Pozostali lepiej, aby patrzyli w kierunku mniejszych wartości, które zapewniają spokój i przerzucają odpowiedzialność za pomyślność przejazdu na rower. Oczywiście im bardziej nastawieni jesteśmy na zjazdy, tym ostrzejszy kąt.

 

 

Przepraszam. Mialem nie zabierać już głosu ale, ale.

 

Może zrobić ukłon w stronę tych 99% i dać normalną główkę 70 stopni ? Prosimy ;)

Edytowane przez pim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ostatecznych parametrach peaka nie decyduje ja, projekt na razie nie bedzie modernizowany, a poki nie zostanie skrocony ogon, srednio przekonany jestem do zaostrzania glowki...dlaczego? rama ta powstala z mysla o budzetowym sciganiu i tyle, a ze mimo wszystko sprawdza sie i przekonuje rowniez preferujacych bardziej rekreacyjne zastosowania, to tylko sie cieszyc

 

kolejna sprawa, ze klient siegajacy po peaka 29 najczesciej przechodzi z kola 26", wiec dla niego nerwowosc kierownicy nie dokucza, predzej wydaje sie nieco za mulowata, natomiast jako 29er rzeczywiscie rower mozna uznac za 'mocno aktywny'...moglbym jeszcze przytoczyc nieprzesadnie naciagany fakt, ze budzetowy rower z natury ma budzetowe kola, ktore nie sa najlzejsze, wiec glowka to kompensuje  podczas skrecania - potrzeba mniej sily i samozaparcia

 

jest to tania rama, nie mozna miec wszystkiego, niemniej lepsza opcja = przynajmniej 2-3x cena peaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak xl jest ok.

Ponadto mam dlugie nogi i sztyce 450 mm.

400 mm byla na kresce ogranicznika.

Mostek 100 mm.

 

Tez chcialem go do treningow i ... zostal ... prime :).

Rama jest naprawde udana.

Beskidy wchodzi bez gadania.

Warto jednak dac kasete z zebatka 36.

Edytowane przez jestercup
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

nie jestem fanem 29er ale śledzę ten wątek z sentymentu do accenta i cieszy mnie

że w tym roku wreszcie transplantowali ładne malowanie 29era do 26era

szkoda tylko, że nie ma tych kombinacji czarny+kolor*+mat, co były wcześniej

może złożę sobie na tej ramie zimówkę?

 

-------------------------------------------

* bo biały to jak wiadomo nie-kolor, podobnie jak czarny :P

Edytowane przez bartnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolor dokładnie ten http://image.ceneo.pl/data/products/20298542/i-accent-peak-29-mtb-2013-czarno-biala.jpg. Jest tylko mały problem forumowicze, bo malowanie na 2014 jest chyba trochę ładniejsze ( w szczególności ta biało niebieska) jednak czy warto dopłacać 200 zł do 2014 ? Wydaje mi się, że już trochę za dużo pieniądzorów wołają ;/, a prowadzenie linek dalej jest z przelotkami ehhh. Da się temu jakoś zaradzić? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...