Skocz do zawartości

[rama] Accent Peak29


wapid

Rekomendowane odpowiedzi

Jak przejrzysz temat to natkniesz się na dyskusje ale nic to nie daje takie realia w Polsce może ten rok będzie inny. Ale rama jest fajna mam rozmiar xl fajnie jeżdzi waże 100 i nic nie pękło zero oszczędzania jedyna słaba rzecz to lakier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z wersją na rok 2014?  Będzie dodatkowy rozmiar ramy ? Wielu uważa, że cztery rozmiary w pelni pozwoliło by pokryć zapotrzebowanie na dobranie idealnej ramy dla siebie...

 

I będzie zmiana główki z tych dziwacznych 74 stopni na ludzkie 70 ? Szczerze powiedziawszy nie widziałem roweru 74 stopniami na główce, więc dla mnie to takie wydziwianie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, pomyliłem HT z ST. Pewnie, już macie mnie dość, co do marudzenia i pewnie ta rama nie jest dla mnie ale brakuje mi ramy  o spokojniejszej bardziej turystycznej geo do nabycia samodzielnie.

 

Widocznie koncepcja Peaka już jest zamknięta i moje marudzenie  tego nie zmieni. Mimo wszystko cieszę się, że Peak 29 istnieje.

 

PS. Już nie będę marudził ;)

Edytowane przez pim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem! Tym samym się przywitam , bo wcześniej nie brałem udziału w dyskusjach.

 

Również przymierzam się do zakupu ww. ramy.

Moje pytanie dotyczy dostępności. Zauważyłem, że łatwiej znaleźć rocznik 2012 (chociażby na allegro) aniżeli 2013. Nie wiem czy wynika to z faktu, że 2013 praktycznie się wyprzedały, czy raczej wersja 2012 jest o tyle gorsza, że zalega jeszcze. 

Jak jest Wasza opinia?

 

Ktoś z Was może polecić sklep stacjonarny w Krakowie, który może mieć dostępne ramy peak? 

Ewentualnie dobry sklep internetowy.

 

Jestem raczej zdecydowany co do rozmiaru L

Wzrost 183 cm, noga 85-86 cm.

 

Dla potwierdzenia jednak prosiłbym o aprobatę bardziej doświadczonych :) 

 

pozdrawiam,

filip 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze czytam, to wersja 2013 ma oprócz malowania lekko zmodyfikowaną geometrię.

nieco krótsza rurka górna przy rozmiarze L. Raczej w żaden sposób nie odczuję tego na amatorskim poziomie.

 

Strona wizualna nie ma dla mnie większego znaczenia, więc zaczynam szukać tego co dostępne w moim rozmiarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dołożę od marca 4000 waga jeźdzca 100kg jazda po wszystkim rama wytrzymuje teraz zobaczymy jak przeżyje zimę ale wiem jedno że jeżeli Velo nic nie zmieni to następna rama też Accent i od razu mówię nic nie mam wspólnego z firmą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wadliwe wykonanie hmm chyba nie w mojej, lakier dzielnie się trzyma tylko trojkąt obity od łańcucha bo neopranu nie dałem, 2 spore odpryski aż do metalu - rower zleciał dość daleko z auta, co jest wynikem raczej ekstremalnej sytuacji. komin podsiodłówki dzielnie się trzyma :) rama od poskładania w tym roku ma ponad 6000km :) jeszcze dodam 65+

Edytowane przez goldziu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po szybkim rozeznaniu w temacie, nie ma problemu z dostępnością.

2012 jest w kilku sklepach, 2013 dostępne już wyłącznie XL.

 

I teraz loteria, pęknie , nie pęknie :)

Pocieszające są opinie, że większość jednak nie pękła. 

A sami doskonale wiecie, że pękają 8 razy droższe ramy - także.

 

Dodatkowe pytanie , o co chodzi z taperowaną główką ramy? chodzi tu o zastosowanie innych sterów?

I jeśli dobrze rozumiem w 2012 tego nie ma, a w 2013 już tak ? 

 

 

 

Edytowane przez raq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...