Skocz do zawartości

[rama] Accent Peak29


wapid

Rekomendowane odpowiedzi

taka uwaga do wsadzania blaszek w nowego peaka - logicznym jest, ze na wysokosci naciecia podsiodlowki zmiesci sie zawsze w kazda rame...istotnym jest, by rurka trzymala wymiar i stabilizowala na caly przekroju sztyce w dolnym odcinku, a tego metoda 'sztycy i reki' nie da sie obiektywnie zbadac, o ile producent skrajnie nie przegial paly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega, nawet użytkownik tego forum, kupił wczoraj peaka. Poza malowaniem (takie trochę koślaw łączenia kolorów), wydaje się w porządku. Waga rozmiaru M to przyjemne 1650g. W sklepie też sprawdzaliśmy sztycę - 31,8 nie wejdzie, 31,6 siedzi idealnie.

Wszystko wyjdzie w praniu, ale pierwsze wrażenie bardzo ok. Myślę, że sam właściciel też się podzieli spostrzeżeniami kiedyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Malowanie tych accentów jest tragiczne jeśli chodzi o jakość. Na ramie z którą ja się spotkałem był zaciek, dotknąłem to odpadł i została dziura w lakierze w innym miejscu jakby ktoś sypnął piaskiem, na szczęście dało się spolerować. Nawalili tyle lakieru że w tylne widły nie mogłem wcisnąć koła hehe same przeboje. M-ka nie ważyła tak ładnie tylko coś koło 1700g. Widzę rozrzut jakościowo/wagowy jest spory.

Edytowane przez Maniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalne, że ramy za tą kasę nie są idealnie malowane - gdzieś musieli oszczędzić. Dobrze, że na malowaniu, a nie gdzie indcziej. Z resztą taki na przykład spec też dawał niby jakieś wodne ekologiczne farby, które żółkły, odpryskiwały i raczej ujmowały niż dodawały urody S-Worksom...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malowanie malowaniu nie równe jeśli chodzi o ocenę. Jakieś wnioski można by wyciągać po ocenie kilkudziesięciu osób.

W moim przypadku rama jest naprawdę ładnie pomalowana. Nie ma żadnych odprysków, problemów z zakładaniem kół, czy innych tak drastycznych defektów o którym wspominał Maniak. Pytanie jak będzie się zachowywać po jazdach?

Mógłbym się zgodzić z BbartekK w kwestii łączenia kolorów. Jak weźmie się lupę to czasami można zauważyć, że linia prosta nie jest idealnie prosta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Posiada ktoś fotę w normalnym oświetleniu, roweru/ramy peak 2013 kolor czarny /czerwony?

 

Na wymianie gwarancyjnej proponują mi czarno czerwoną, ale nie jestem pewien tego koloru

http://www.forumrowe..._2301_90195.jpg trochę dziwny odcień.

 

W czerwonej ramie czarne elementy sa matowe ? Na velo jest inaczej niz na focie ze składu..

 

Pierwotnie była czarno biała i taka tez chciałem ( trudno skopać w mieszalni kolor czarny i biały ;-) )

Edytowane przez madluki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwotnie miałem brać czerwono-czarną, ale się wycofałem.

Nabial poinformował mnie, że kolor jest raczej wiśniowy i w jego subiektywnej ocenie nie za ciekawy. Na palecie kolorów wyglądało to jak dojrzała wiśnia. Taki kolor mi w ogóle nie pasował, liczyłem na krwistą czerwień.

Rama jest błyszcząca. Matowa jest tylko pomarańczowa.

To zdjęcie (chyba) lepiej oddaje kolor tej ramy.

IMG_1232_zmie%25C5%2584%2520rozmiar.JPG

Edytowane przez Luk33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...